KDN - Konstytucja Dla Nauki Aktywna Akademia

Wybory do Senatu Akademii Pomorskiej w Słupsku w grupie studentów.

Wybory do Senatu Akademii Pomorskiej w Słupsku w grupie studentów odbędą się w dniu 15.06.2020 r. w galerii akademickiej w budynku przy ul. Westerplatte 64 w godzinach 9.00 - 14.00.

Studenci, którzy chcą kandydować w wyborach proszeni są o wydrukowanie oraz wypełnienie zgłoszenia kandydata i oświadczenia kandydata, oraz przesłanie skanów ww. dokumentów na adres mailowy ukwss.ap@apsl.edu.pl.

Zgłoszenia można wysyłać od dzisiaj do dnia 10.06.2020 r., do godziny 12.00.

Lista kandydatów opublikowana zostanie niezwłocznie po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń.

Prosimy o dokładne i wyraźne wypełnianie wymaganych dokumentów. Informujemy, że przyjmowane będą jedynie skany. Zdjęcia zgłoszeń i oświadczeń będą jednoznaczne z odrzuceniem zgłoszenia.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy (na adres podany do wysyłania zgłoszeń), lub na naszym profilu na platformie Facebook (Samorząd Studencki Akademii Pomorskiej w Słupsku).

Bezpośrednio przed wyborami poinformujemy o szczegółach dotyczących samego głosowania, które ze względu na obecną sytuację związaną z pandemią COVID-19 będzie wyglądało nieco inaczej, niż zwykle.

Do pobrania: