Aktywna Akademia Godło Projekt współfinansowany przez Unię Europejską

Miniatura 7

Narodowe Centrum Nauki rozpoczyna konkurs MINIATURA 7 na realizację pojedynczych działań naukowych takich jak badania wstępne/pilotażowe, kwerendy, staże naukowe, wyjazdy badawcze albo konsultacyjne.

02.02.2023
Stypendia dla wybitnych, młodych naukowców

Od 1 grudnia można składać wnioski o przyznanie stypendium dla wybitnych młodych naukowców Ministra Edukacji i Nauki wykazujących się znaczącymi osiągnięciami w działalności naukowej. Stypendium jest przyznawane maksymalnie na 3 lata, a jego wysokość nie może przekroczyć 5 390 zł miesięcznie. Nabór potrwa do 31 grudnia 2022 r.

17.11.2022
Academic Writing Made Easy

Center For American Studies zaprasza do udziału w certyfikowanym weekendowym kursie Academic Writing Made Easy z native speakerem-naukowcem z USA (absolwentem prestiżowego George Mason University), Johnem Patrickiem Higginsem.

03.11.2022
Wniosek Akademii Pomorskiej zakwalifikowany do finansowania!

Biuro ds. Nauki ma przyjemność poinformować, że w wyniku ewaluacji wniosku złożonego w specjalnym programie stypendialnym dla studentów i naukowców z Ukrainy, wniosek Akademii Pomorskiej w Słupsku został zakwalifikowany do finansowania.

11.10.2022
Polonez Bis 3

Narodowe Centrum Nauki (NCN) ogłasza konkurs POLONEZ BIS 3 na 24-miesięczne projekty badawcze realizowane przez naukowców przyjeżdżających z zagranicy.

23.09.2022
Granty Interwencyjne NAWA – nabór wniosków w ramach drugiej rundy 2022 otwarty

Program Granty Interwencyjne NAWA wspiera współpracę międzynarodową zespołów badawczych lub mobilność międzynarodową naukowców, które są podejmowane w reakcji na nagłe, ważne, nieprzewidziane zjawiska społeczne, cywilizacyjne i przyrodnicze o konsekwencjach globalnych lub istotnych regionalnie.

08.09.2022