Aktywna Akademia Godło Projekt współfinansowany przez Unię Europejską

Komunikat końcowy turnieju w piłkę siatkową

W dniu 24 stycznia w sali sportowej SWFiS zakończył się Zimowy Turniej w Piłce Siatkowej o Puchar Prezesa KU AZS Akademii Pomorskiej. Organizatorami byli  pracownicy SWFiS oraz KU AZS. Do turnieju zgłosiło się 5 drużyn. Rozegrano 11 spotkań.

27.01.2023
5-miesięczny płatny staż w Komisji Europejskiej

Od 4 do 31 stycznia br. można aplikować na 5-miesięczny płatny staż w Komisji Europejskiej, który rozpoczynałby się w październiku 2023 r. Staż jest otwarty dla absolwentów szkół wyższych, a także dla osób studiujących co najmniej trzy lata.

16.01.2023
Publiczna obrona pracy doktorskiej mgr. Adama Jurkowskiego

Tytuł rozprawy: Milicja Obywatelska w powiecie lęborskim w latach 1945-1975

15.12.2022
Wykład na 5+ "Learning from experience: Key concepts of statistical thinking for the Humanities"

Akademia Pomorska w Słupsku zaprasza na ostatni “Wykład na 5+”, organizowany w ramach programu prospołecznego „Aktywna Akademia”. Wydarzenie odbędzie się 17 stycznia 2023 (wtorek) o godzinie 12:00 (GMT+1). Wykład pt. „Learning from experience: Key Concepts of Statistics Thinking for the Humanities” wygłosi prof. Vaclav Brezina z University of Lancaster.

09.01.2023
„Czwarty jeździec Apokalipsy” | Spotkanie z tłumaczem Jerzym Giebułtowskim

Instytut Filologii AP i Cepelin Books zapraszają na rozmowę o Borysie Sawinkowie, jego życiu i twórczości z okazji nowego wydania jego opowieści pod tytułem „Czwarty jeździec Apokalipsy” (Słupsk 2022) w tłumaczeniu dr. Jerzego Giebułtowskiego (IFA).

03.01.2023
I Ogólnouczelniane Studenckie Seminarium Naukowe “Dialog młodych. Diagnozy i prognozy. Humanistyka”

Studenckie Koło Naukowe Horyzonty Słowiańszczyzny przy Katedrze Neofilologii serdecznie zaprasza do udziału w I Ogólnouczelnianym Studenckim Seminarium Naukowym “Dialog młodych. Diagnozy i prognozy. Humanistyka”, które odbędzie się w dniu 26 stycznia 2023 r. (czwartek).

28.12.2022