Aktywna Akademia Godło Projekt współfinansowany przez Unię Europejską

Pogoda wpływa na skład ekipy i przebieg trasy - „Śladami rodu von Belov”

SWFiS zorganizowało w dniu 21.05.2022 imprezę rowerową na trasie Słupsk – Bierkowo – Redencin - Zębowo – Słupsk.

23.05.2022
I Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Metodyczna „Teorie i Praktyki Kultury Gier Cyfrowych”

Instytut Pedagogiki Akademii Pomorskiej oraz Szkoła Doktorska Akademii Pomorskiej w Słupsku zapraszają do udziału w I Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Metodycznej „Teorie i Praktyki Kultury Gier Cyfrowych” organizowanej pod hasłem: „Granie/Odgrywanie/Wygrywanie jako praktyki społeczne”

13.03.2022
Turniej streetballa o puchar Dyrektora IPiA

W dniu 2022.05.19 SWFiS wspólnie z Instytutem Prawa i Administracji zorganizowało turniej streetballa o puchar Dyrektora IPiA.

EUROSTUDENT – opowiedz nam, co u Ciebie!

Bierzemy udział w największym europejskim przedsięwzięciu badawczym dotyczącym życia studentów w formie ankiety internetowej – EUROSTUDENT. Dołącz już dziś!

19.05.2022
PIŁKA NOŻNA - SPOTKANIA FINAŁOWE

STUDIUM WF i SPORTU oraz KU AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO SŁUPSK zaprasza na spotkania finałowe piłki nożnej.

19.05.2022
Recytatorski Konkurs Szekspirowski

Katedra Filologii Angielskiej wraz z Teatrem Władca Lalek zaprasza studentów Akademii Pomorskiej do udziału w konkursie recytatorskim: "Szekspir w akcji"!

18.05.2022