Aktywna Akademia Godło Projekt współfinansowany przez Unię Europejską

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu

Aktualności SWFiS

Mistrzostwa uczelni w badmintona w grach pojedynczych

W sali SWFiS w dniu 30.11.2022 zorganizowano turniej badmintona w grach pojedynczych kobiet                       i mężczyzn. Jest to pierwsza impreza w ramach Akademickiego Wieloboju Badmintonowego (jeszcze są deble i mikst). W imprezie wzięło udział 16 pań i 14 panów. Grano systemem „do dwóch przegranych”. Rozegrano 54 mecze.

01.12.2022
AKADEMICKI WIELOBÓJ BADMINTONOWY 2022/23

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu zaprasza studentów i pracowników Akademii Pomorskiej do wzięcia udziału w Akademickim Wieloboju Badmintonowym

18.11.2022
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

SWFiS  organizuje Zimowy Turniej Siatkówki  drużyn mieszanych (przynajmniej 2 studentki + 4 studentów) o Puchar Prezesa KU AZS przy Akademii Pomorskiej w Słupsku.

18.11.2022
„XVI TATRZAŃSKIE SPOTKANIA. WYPOCZYNEK NA NARTACH i ŚNIEGU”

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu ,Biuro ds. Studentów z Niepełnosprawnościami  oraz Klub Uczelniany AZS  Akademii Pomorskiej w Słupsku zaprasza amatorów czynnego wypoczynku oraz miłośników narciarstwa na „XVI TATRZAŃSKIE SPOTKANIA. WYPOCZYNEK NA NARTACH i ŚNIEGU”. Poronin koło Zakopanego  19.02-26.2023.2023

28.10.2022
Zajęcia judo z elementami samoobrony

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Akademii Pomorskiej w Słupsku zaprasza na zajęcia judo z elementami samoobrony dla studentek wszystkich roczników i kierunków studiów.

18.10.2022
Spływ kajakowy

W dniu 23.07.2022 odbył się wakacyjny spływ kajakowy organizowany przez pracowników SWFiS. Tym razem uczestnicy sami partycypowali w kosztach imprezy, ale chętnych nie brakowało. W spływie wzięło udział 19 osób.

28.07.2022