Aktywna Akademia Godło

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu

Aktualności SWFiS

Podsumowanie czwartego spływu kajakowego (Łupawa)

W dniu 26.06.2021 odbył się czwarty w tym sezonie spływ kajakowy organizowany przez SWFiS w ramach projektu pn. „Społeczna odpowiedzialność - oddziaływanie regionalnych uczelni wyższych jako czynnika stymulującego międzypokoleniową aktywność społeczną AKTYWNA AKADEMIA 5+”.

30.06.2021
Spływ kajakowy Łupawą (Damno - Żelkowo)

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Akademii Pomorskiej w Słupsku zaprasza na Spływ kajakowy Łupawą (Damno - Żelkowo) - imprezę organizowaną w ramach projektu pn. „Społeczna odpowiedzialność - oddziaływanie regionalnych uczelni wyższych jako czynnika stymulującego międzypokoleniową aktywność społeczną AKTYWNA AKADEMIA 5+”.

16.06.2021
Podsumowanie trzeciego spływu kajakowego Brdą

W dniu 12.06.2021 odbył się trzeci w tym sezonie spływ kajakowy Brdą organizowany przez SWFiS w ramach projektu pn. „Społeczna odpowiedzialność - oddziaływanie regionalnych uczelni wyższych jako czynnika stymulującego międzypokoleniową aktywność społeczną AKTYWNA AKADEMIA 5+”.

14.06.2021
Spływ kajakowy Brdą (Przechlewo OSiR - Małe Swornegacie)

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Akademii Pomorskiej w Słupsku zaprasza na Spływ kajakowy Brdą (Przechlewo OSiR - Małe Swornegacie) - imprezę organizowaną w ramach projektu pn. „Społeczna odpowiedzialność - oddziaływanie regionalnych uczelni wyższych jako czynnika stymulującego międzypokoleniową aktywność społeczną AKTYWNA AKADEMIA 5+”.

31.05.2021
Podsumowanie drugiego spływu kajakowego Brdą

W dniu 29.05.2021 odbył się drugi w tym sezonie spływ kajakowy Brdą organizowany przez SWFiS w ramach projektu pn. „Społeczna odpowiedzialność - oddziaływanie regionalnych uczelni wyższych jako czynnika stymulującego międzypokoleniową aktywność społeczną AKTYWNA AKADEMIA 5+”.

31.05.2021
Podsumowanie imprezy rowerowej

W dniu 22.05.2021 odbyła się impreza rowerowa organizowana przez SWFiS w ramach projektu pn. „Społeczna odpowiedzialność - oddziaływanie regionalnych uczelni wyższych jako czynnika stymulującego międzypokoleniową aktywność społeczną AKTYWNA AKADEMIA 5+”.

24.05.2021