KDN - Konstytucja Dla Nauki Jubileusz 50 lecia Akademii Pomorskiej w Słupsku Godło

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu

Aktualności SWFiS

Szybka Piątka -  Kobylnica 2019

Szybka Piątka - Kobylnica 2019

Miło nam zakomunikować, że czworo studentów  I roku Bezpieczeństwa Narodowego Blend Learning uczestniczyło w biegu – SZYBKA PIĄTKA. Bieg odbył się 25 maja 2019 w czasie obchodów Dni Kobylnicy.

29.05.2019
Licealiada na sportowo

Z okazji 50-lecia uczelni oraz XVI Bałtyckiego Festiwalu Nauki Studium Wychowania Fizycznego i Sportu zorganizowało turniej piłki siatkowej drużyn mieszanych (3 dziewczyny + 3 chłopców) o puchar JM Rektora Akademii Pomorskiej. W turnieju wzięły udział zespoły szkół ponadgimnazjalnych.

Festiwal biegowy w Bydgoszczy

12.05.2019 w Bydgoszczy odbył się IV PKO Festiwal Biegowy. Miło nam poinformować, że w biegu na dystansie półmaratonu w swojej kategorii wiekowej student II roku ETI Kajetan Kociński był 18, a jego kolega z roku Robert Bukowski 21.