Aktywna Akademia Godło Projekt współfinansowany przez Unię Europejską

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu

Aktualności SWFiS

Komunikat końcowy turnieju w piłkę siatkową

W dniu 24 stycznia w sali sportowej SWFiS zakończył się Zimowy Turniej w Piłce Siatkowej o Puchar Prezesa KU AZS Akademii Pomorskiej. Organizatorami byli  pracownicy SWFiS oraz KU AZS. Do turnieju zgłosiło się 5 drużyn. Rozegrano 11 spotkań.

27.01.2023
Mistrzostwa uczelni w badmintona w mikście oraz podsumowanie Akademickiego Wieloboju Badmintonowego 2022

W sali SWFiS w dniu 14.12.2022 rozegrano mistrzostwa uczelni w badmintona w mikście. Była to ostatnia impreza w ramach Akademickiego Wieloboju Badmintonowego.

16.12.2022
Mistrzostwa uczelni w badmintona w grach podwójnych

W sali SWFiS w dniu 07.12.2022 został zorganizowany turniej badmintona w grach podwójnych kobiet oraz mężczyzn. Jest to druga impreza w ramach Akademickiego Wieloboju Badmintonowego (pozostał mikst).

09.12.2022
Mistrzostwa uczelni w badmintona w grach pojedynczych

W sali SWFiS w dniu 30.11.2022 zorganizowano turniej badmintona w grach pojedynczych kobiet                       i mężczyzn. Jest to pierwsza impreza w ramach Akademickiego Wieloboju Badmintonowego (jeszcze są deble i mikst). W imprezie wzięło udział 16 pań i 14 panów. Grano systemem „do dwóch przegranych”. Rozegrano 54 mecze.

01.12.2022
AKADEMICKI WIELOBÓJ BADMINTONOWY 2022/23

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu zaprasza studentów i pracowników Akademii Pomorskiej do wzięcia udziału w Akademickim Wieloboju Badmintonowym

18.11.2022
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

SWFiS  organizuje Zimowy Turniej Siatkówki  drużyn mieszanych (przynajmniej 2 studentki + 4 studentów) o Puchar Prezesa KU AZS przy Akademii Pomorskiej w Słupsku.

18.11.2022