Aktywna Akademia Godło Projekt współfinansowany przez Unię Europejską

Dla biznesu

ISTOTNE ZMIANY W GOSPODARCE 2022 - SZKOLENIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

W związku ze zbliżającymi się istotnymi zmianami prawnymi Akcelerator Przedsiębiorczości Akademickiej Wyższej Szkoły Gospodarki sp. z o.o. organizuje dla współpracujących organizacji i firm spin-off i spin-out oraz dla współpracujących klastrów gospodarczych i ich firm członkowskich BEZPŁATNE szkolenie online „Polski Ład w pigułce”.

17.12.2021
Akademia Pomorska nowoczesnymi technologiami stoi

Pod taką nazwą 24 listopada 2021 r. odbył się w Słupskiej Izbie Przemysłowo – Handlowej Wieczór biznesowy, który gościł lokalnych przedsiębiorców i naukowców z Akademii Pomorskiej w Słupsku. Podczas spotkania prezentowane były najnowsze technologiczne osiągnięcia naukowców z naszej Uczelni, tj. aplikacje mobilne SafeTy i PhonoStop.

13.12.2021
Wieczór biznesowy - Akademia Pomorska nowoczesnymi technologiami stoi

24 listopada o godzinie 18.00 w siedzibie Słupskiej Izby Przemysłowo-Handlowej odbędzie się Wieczór biznesowy.

16.11.2021
Dr Joanna Grubicka w Polskim Radiu Koszalin

O fonoholizmie w kontekście raportu badań i zbudowanie prototypu mobilnego systemu do analizy i oceny poziomu zagrożenia zjawiskiem fonoholizmu opowiedziała na antenie Polskiego Radia Koszalin dr Joanna Grubicka, z Katedry Bezpieczeństwa Narodowego Zakładu Bezpiczeństwa Cyberprzestrzeni:

15.11.2021
Konferencja "Czas na Słupsk" - The BSS Tour Słupsk

3 listopada 2021 r. w godz. 10.00-14.00 w Słupskim Inkubatorze Technologicznym przy ul. Portowej 13b odbędzie się słupska edycja The BSS Tour pt. “Czas na Słupsk”.

28.10.2021
Rozmowy o przyszłości słupskiej edukacji

Wspólne działania, kierunki współpracy, nowe możliwości w kształceniu absolwentów oraz kadry dydaktycznej słupskich szkół ponadpodstawowych na Akademii Pomorskiej w Słupsku omawiano podczas spotkania, które odbyło się 21 października 2021r. w I Liceum Ogólnokształcącym w Słupsku.

25.10.2021