Aktywna Akademia Godło Projekt współfinansowany przez Unię Europejską

Dla biznesu

Konferencja „Kierunek – Słupsk”

Zespół Invest in Pomerania, Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A oraz Miasto Słupsk zapraszają do udziału w konferencji poświęconej rozwojowi sektora nowoczesnych usług dla biznesu w Słupsku. Będzie to kolejna odsłona kampanii budowania oferty i marki Słupska, jako butikowej lokalizacji dla sektora BSS na Pomorzu.

01.02.2023
AUDYT BENCHMARKINGOWY INNOWACJI CYFROWYCH

Jest to interaktywne narzędzie stworzone z myślą o mikro, małych i średnich przedsiębiorstwach, aby mogły w przejrzysty sposób określić i monitorować zakres cyfryzacji realizowanych działań innowacyjnych, w odniesieniu do innych, podobnych podmiotów.

16.01.2023
Powołanie spółki celowej OPEN UP

W dniu 22 grudnia 2022r.  JM Rektor Akademii Pomorskiej w Słupsku dr hab. inż. Zbigniew Osadowski podpisał Akt notarialny powołujący Spółkę celową OPEN UP Spółka z o.o.

30.12.2022
Elastyczność bez granic - listopadowy wieczór biznesowy w SIPH

15 listopada 2022 r. w Słupskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej odbył się Wieczór Biznesowy, którego głównym gościem było Centrum Inicjatyw Obywatelskich (CIO). Spotkanie zostało zorganizowane w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2022 pod hasłem: Elastyczność bez granic.

17.11.2022
XII Ogólnopolska Konferencja PACTT  07-10 listopada 2022r.

XII Ogólnopolska Konferencja PACTT 07-10 listopada 2022r.

08 – 10 listopada 2022r. Europejskie Centrum Edukacji Geologicznej Uniwersytetu Warszawskiego w Chęcinach

09.11.2022
I ŚRODKOWOPOMORSKIE FORUM INNOWACJI za nami!

Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe w Chojnicach było miejscem, w którym 12 października 2022  świat nauki reprezentowany przez Akademię Pomorską w Słupsku i Wyższą Szkołę Gospodarki w Bydgoszczy mógł się spotkać z władzami samorządowymi, w tym przedstawicielami Starostwa Powiatowego w Chojnicach, oraz z lokalnym biznesem, mieszkańcami i uczniami szkół ponadpodstawowych z regionu. Spotkanie odbyło się pod nazwą I Śro ...

18.10.2022