Aktywna Akademia Godło

Dla biznesu

Szanowni Przedsiębiorcy, zapraszamy do współpracy!

Akademia Pomorska w Słupsku to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się uczelnia, realizująca ambitne plany inwestycyjne i aktywnie działająca na polu współpracy lokalnej, regionalnej, krajowej i zagranicznej.

20.07.2021
Wzmocnienie potencjału komercji i komercjalizacji na Uczelni

Zarządzeniem Rektora AP nr R.021.87.21 z dn. 29 czerwca 2021 roku powołano Uczelniany Zespół ds. Komercjalizacji, którego pierwsze posiedzenie odbyło się w jeszcze w czerwcu br.

20.07.2021
Wizyta przedstawicieli środowiska nauki, administracji i biznesu z Bydgoszczy i Działdowa

Akademia Pomorska w Słupsku gościła w dniu 19.05.2021 r. przedstawicieli środowiska nauki, administracji i biznesu z Bydgoszczy i Działdowa:

26.05.2021