Aktywna Akademia Godło Projekt współfinansowany przez Unię Europejską

Stypendia dla wybitnych, młodych naukowców

Od 1 grudnia można składać wnioski o przyznanie stypendium dla wybitnych młodych naukowców Ministra Edukacji i Nauki wykazujących się znaczącymi osiągnięciami w działalności naukowej. Stypendium jest przyznawane maksymalnie na 3 lata, a jego wysokość nie może przekroczyć 5 390 zł miesięcznie. Nabór potrwa do 31 grudnia 2022 r.

17.11.2022
Academic Writing Made Easy

Center For American Studies zaprasza do udziału w certyfikowanym weekendowym kursie Academic Writing Made Easy z native speakerem-naukowcem z USA (absolwentem prestiżowego George Mason University), Johnem Patrickiem Higginsem.

03.11.2022
Wniosek Akademii Pomorskiej zakwalifikowany do finansowania!

Biuro ds. Nauki ma przyjemność poinformować, że w wyniku ewaluacji wniosku złożonego w specjalnym programie stypendialnym dla studentów i naukowców z Ukrainy, wniosek Akademii Pomorskiej w Słupsku został zakwalifikowany do finansowania.

11.10.2022
Polonez Bis 3

Narodowe Centrum Nauki (NCN) ogłasza konkurs POLONEZ BIS 3 na 24-miesięczne projekty badawcze realizowane przez naukowców przyjeżdżających z zagranicy.

23.09.2022
Granty Interwencyjne NAWA – nabór wniosków w ramach drugiej rundy 2022 otwarty

Program Granty Interwencyjne NAWA wspiera współpracę międzynarodową zespołów badawczych lub mobilność międzynarodową naukowców, które są podejmowane w reakcji na nagłe, ważne, nieprzewidziane zjawiska społeczne, cywilizacyjne i przyrodnicze o konsekwencjach globalnych lub istotnych regionalnie.

08.09.2022
Sonata bis 12

Narodowe Centrum Nauki (NCN) ogłasza konkurs SONATA BIS 12 na projekty badawcze mające na celu powołanie nowego zespołu badawczego, prowadzącego badania naukowe o charakterze podstawowym. Konkurs skierowany jest do osób, które uzyskały stopień naukowy doktora w okresie od 5 do 12 lat przed rokiem wystąpienia z wnioskiem.

01.08.2022