Aktywna Akademia Godło Projekt współfinansowany przez Unię Europejską

Student naszej uczelni został Ambasadorem Karier UE

Europejski Urząd Doboru Kadr (EPSO) ogłosił laureatów programu "Ambasador Karier UE" 2022 /2023. Ogromne gratulacje dla Pana Pawła Rudnika studenta Bezpieczeństwa Narodowego. To olbrzymia promocja naszej uczelni na arenie europejskiej. Nasza uczelnia pierwszy raz w historii została uczelnią partnerską programu Ambasadorów Karier Unii Europejski.

27.06.2022
Dzień dziecka z SWFiS

W dniu 1 czerwca 2022 r. pracownicy Studium Wychowania Fizycznego i Sportu przyłączyli się do organizowanej przez Akademię Pomorską niespodzianki dla dzieci z Domu dziecka z Ukrainy, które obecnie przebywają w Rowach.

14.06.2022
Judo wspomnienia z zajęć 2022

W drugim semestrze roku 2021/2022 Studium WFiS realizowało zajęcia specjalistyczne z judo z elementami samoobrony.

06.06.2022
3200 miejsc na Stypendia Santander – aplikuj już dziś

Trwają nabory na kolejną edycję Stypendiów Santander - zachęcamy do aplikowania na bezpłatne kursy i szkolenia realizowane w formie online/hybrydowej.

06.06.2022
SWFiS zaprasza na pieszą imprezę turystyczną

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Akademii Pomorskiej w Słupsku wraz z Oddziałem Regionalnym PTTK w Słupsku zapraszają w dniu 04.06.2022 r. na Ogólnopolski Zlot Szlakami Słowińskiego Parku Narodowego.

31.05.2022
ŁĄCZY NAS PRZYJAŹŃ - ŁĄCZY NAS AKADEMIA POMORSKA

W dniu 24 maja 2022 na boisku wielofunkcyjnym NASZEJ UCZELNI odbył się ciekawy turniej piłki nożnej o Puchar Kierownika Studium WF i Sportu dra Roberta Bąka.

27.05.2022