Aktywna Akademia Godło Projekt współfinansowany przez Unię Europejską

Romantyzm na Kaszubach i Pomorzu. Ludzie i dziedzictwo

Szkoła Doktorska Akademii Pomorskiej w Słupsku oraz Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie a także Instytut Kaszubski zapraszają na kolejne Seminarium Kaszubskie.

08.12.2022
Wykład prof. dr hab. Lecha Witkowskiego pt.: Inny Znaniecki: klasyk socjologii jako humanista, filozof i pedagog - aktualne a przeoczone idee i tezy

Instytut Pedagogiki, Centrum Badań Społecznych INKLUZJA oraz PTFT zapraszają 1 grudnia 2022 roku o godz. 17.00 na wykład prof. dr hab. Lecha Witkowskiego pt.:Inny Znaniecki: klasyk socjologii jako humanista, filozof i pedagog - aktualne a przeoczone idee i tezy.

25.11.2022
Zapraszamy na kolejny Słupski Historyczny Czwartek

Wraz z Bałtycką Galerią Sztuki Współczesnej zapraszamy już 1 grudnia 2022 roku o godz. 17:00 na kolejne spotkanie z cyklu Słupskich Historycznych Czwartków.

25.11.2022
AKADEMICKI WIELOBÓJ BADMINTONOWY 2022/23

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu zaprasza studentów i pracowników Akademii Pomorskiej do wzięcia udziału w Akademickim Wieloboju Badmintonowym

18.11.2022
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

SWFiS  organizuje Zimowy Turniej Siatkówki  drużyn mieszanych (przynajmniej 2 studentki + 4 studentów) o Puchar Prezesa KU AZS przy Akademii Pomorskiej w Słupsku.

18.11.2022
Zimowa zbiórka

Wolontariuszka a zarazem studentka II SDS Biologii wraz z Instytutem Biologii i Nauk o Ziemi organizują zimową zbiórkę dla zwierząt.

16.11.2022