Przejdź do treści strony

Akademia Pomorska w Słupsku

Aktywna Akademia Godło Projekt współfinansowany przez Unię Europejską

Pracownicy

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk

Piąta odsłona konkursu kreatywnego „Świat oczami młodych”

Z radością zapraszamy do udziału w piątej odsłonie konkursu kreatywnego „Świat oczami młodych”. W tym roku zapraszamy szkoły wszystkich typów, ośrodki kultury, biblioteki, przedszkola oraz uczelnie.

W latach 2017-2020 konkurs dotyczył znaczków pocztowych, w jego każdej odsłonie poruszaliśmy ważne społecznie tematy. W piątej edycji przechodzimy ze skali mikro do marko. Co to oznacza? Zapraszamy do zaprojektowania ekomurali przedstawiających temat różnorodności biologicznej. 

 

Najlepsze projekty otrzymają dofinansowanie na realizację w wysokości do 15 000 zł. Pragniemy, żeby młode pokolenie miało możliwość wypowiedzi i angażowania się w ważne społecznie tematy. Taką szansę stwarza im nasz konkurs.

 

Celem tegorocznej odsłony jest promocja i przybliżenie społeczeństwu roli różnorodności biologicznej oraz zachęcanie do działań sprzyjających jej przywracaniu oraz zwiększaniu.

 

Rejestracja placówek na stronie oczamimlodych.pl jest już czynna i potrwa do 31 maja br.

Z kolei na projekty murali czekamy do 30 czerwca br.
Wszystkie nadesłane prace oceni komisja konkursowa, pod przewodnictwem cenionego twórcy murali Wojciecha Kołacza, złożona z polskich artystów oraz przedstawicieli organizatora. Pięć najlepszych projektów ekomurali otrzyma dofinansowanie na realizację w wysokości do 15 000 zł. Łączna pula grantów wynosi 75 000 zł.
Poniżej mogą Państwo pobrać ulotkę, która zawiera najważniejsze informacje. Zapraszamy również na stronę konkursu oczamimlodych.pl

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: oczamimlodych@fundacjabos.pl

Znajdziesz nas tutaj