KDN - Konstytucja Dla Nauki Jubileusz 50 lecia Akademii Pomorskiej w Słupsku Godło

Aktualności Serwisu

10 mln z MNiSW na nowoczesne centrum dydaktyczno-kulturalne w Akademii Pomorskiej

18 kwietnia br.  odbyła się konferencja prasowa w Akademii Pomorskiej w Słupsku przy ul. Jana Kozietulskiego 7  z udziałem JM Rektora Akademii Pomorskiej dr. hab. inż. Zbigniewa Osadowskiego, prof. AP i Posła na Sejm RP, Sekretarza Stanu Piotra Műllera z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Życzenia

Z okazji Świąt Wielkanocnych pragnę złożyć wszystkim Państwu – Pracownikom, Doktorantom, Studentom, Absolwentom i Przyjaciołom Akademii Pomorskiej ‒ najserdeczniejsze życzenia.

Gratulacje

Z radością i satysfakcją informujemy, że Centralna Komisja ds. Stopni i Tytułów przyznała Wydziałowi Nauk o Zarządzaniu i Bezpieczeństwie Akademii Pomorskiej w Słupsku uprawnienia do nadawania stopnia doktora nauk społecznych w dyscyplinie nauki o bezpieczeństwie.

Nowy projekt w Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Człuchowie

15 kwietnia br. odbyło się uroczyste otwarcie nowego projektu w ramach działalności Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Człuchowie  z udziałem JM Rektora Akademii Pomorskiej dra hab. inż. Zbigniewa Osadowskiego, prof. AP, i Posła na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej, Sekretarza Stanu Piotra Műllera z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Kondolencje

Rodzinie, Bliskim oraz całej społeczności akademickiej Politechniki Gdańskiej wyrazy głębokiego żalu i współczucia z powodu śmierci prof. dr. hab. inż. Jacka Namieśnika, prof. zw. PG, Rektora Politechniki Gdańskiej

Kadra Akademii Pomorskiej w Stanach Zjednoczonych

Od 8 kwietnia br. przedstawiciele naszej Uczelni – dr hab. inż. Aleksander Astel, prof. AP, Prorektor ds. Nauki; dr hab. Daniel Kalinowski, prof. AP i dr hab. Monika Niska, prof. AP, przebywają w ramach współpracy międzyuczelnianej w Stanach Zjednoczonych, w Uniwersytecie Stanowym w Winonie.