KDN - Konstytucja Dla Nauki Aktywna Akademia

Aktualności Serwisu

Akademia Pomorska w innowacyjnym projekcie doskonałości.

Miło nam poinformować, że Akademia Pomorska w Słupsku rozpoczęła realizację  międzynarodowego projektu współfinansowanego z funduszy unijnych w ramach programu Erasmus+. Umowę o przystąpieniu do projektu w imieniu naszej Uczelni podpisał JM Rektor dr hab. inż. Zbigniew Osadowski, prof. AP.

21.01.2021
Wybory do Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego

Chciałbyś/abyś się zaangażować w życie uczelni? Masz tysiąc pomysłów, ale nie bardzo wiesz gdzie i jak możesz je wykorzystać? A do tego jesteś otwarty/a i pozytywnie nastawiony/a? To właśnie takich ludzi potrzebuje Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego w Słupsku.

20.01.2021
#szczepimysię

Ruszyła akacja szczepień dla seniorów 80+ oraz powszechna rejestracja dla wszystkich chętnych na szczepienie przeciwko COVID-19.

15.01.2021
Pozyskaliśmy środki finansowe w programie 'Edukacja'

Miło nam poinformować, że Akademia Pomorska w Słupsku otrzymała dofinansowanie w kwocie 20.000 EUR na realizację projektu: "Mobilność w szkolnictwie wyższym w ramach Programu Edukacja-Komponent II",  współfinansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021.

08.01.2021