Aktualności Serwisu

Goście z Uniwersytetu Państwowego w Sankt Petersburgu

W dniu 16 stycznia JM Rektor dr hab. inż. Zbigniew Osadowski, prof. AP gościł prof. dra hab. Aleksandra Tułpiewa - Zastępcę Prorektora ds. Nauki oraz prof. dra hab. Maksima Abramowa – Doradcę Prorektora ds. Nauki z Petersburskiego Uniwersytetu Państwowego.

Pismo okólne nr R.022.1.20

w sprawie składania oświadczeń  lustracyjnych/informacji  o złożeniu  oświadczenia  lustracyjnego przez osoby wyrażające zgodę  na kandydowanie w wyborach  do organów uczelni, uczelnianego kolegium elektorów i osoby do pełnienia funkcji kierowniczych Akademii Pomorskiej w Słupsku

Nowa publikacja w Instytucie Biologii i Nauk o Ziemi

"Zabytkowe parki dworskie i folwarczne dorzecza Parsęty" to najnowsza publikacja autorstwa dr hab. Zbigniewa Sobisza, prof. AP, dr Marioli Truchan oraz dr hab. inż. Zbigniewa Osadowskiego, prof. AP, pracowników Instytutu Biologii i Nauk o Ziemi naszej Uczelni.

Coroczne spotkania z Władzami Rektorskimi AP

Dziś rozpoczynają się, zainicjowane przez JM Rektora dra hab. inż. Zbigniewa Osadowskiego, prof. AP – coroczne już spotkania jednostek naszej Uczelni z władzami rektorskimi.

13.01.2020