Aktywna Akademia Godło Projekt współfinansowany przez Unię Europejską

Aktualności serwisu

Dzisiaj odbyło się I Ogólnouczelniane Studenckie Seminarium Naukowe pt. „Dialog młodych. Diagnozy i prognozy. Humanistyka”, zorganizowane przez Katedrę Neofilologii Instytutu Filologii AP oraz Koło Naukowe „Horyzonty Słowiańszczyzny”.

26.01.2023
Zapraszamy na koncert: z kolędą i w karnawale

26 stycznia 2023 roku (czwartek) o godzinie 17:00, w Sali Rycerskiej w Zamku Książąt Pomorskich w Słupsku (ul. Dominikańska 5-9) odbędzie się koncert "Z kolędą i w karnawale", w którym wystąpią pedagodzy i studenci Katedry Sztuki Muzycznej Akademii Pomorskiej w Słupsku.

23.01.2023
Spotkanie Władz Uczelni oraz Instytutu Prawa i Administracji z Rzecznikiem Praw Obywatelskich

Dzisiaj w murach naszej Uczelni mieliśmy przyjemność gościć Rzecznika Praw Obywatelskich, dr. hab. Marcina Wiącka, prof. UW.

12.01.2023
Warsztaty z improwizacji muzycznej

10 stycznia 2023 miały miejsce warsztaty z improwizacji muzycznej prowadzone przez prof. Dariusza Terefenko, wykładowcy Eastman School of Music (Rochester, NY, USA), które zostały zorganizowane przez Katedrę Sztuki Muzycznej Akademii Pomorskiej w Słupsku.

11.01.2023
XII edycja Nocy Biologów

13 stycznia 2023 roku w Instytucie Biologii i Nauk o Ziemii odbędzie się XII edycja ogólnopolskiej akcji Noc Biologów.

10.01.2023
Wykład na 5+ "Learning from experience: Key concepts of statistical thinking for the Humanities"

Akademia Pomorska w Słupsku zaprasza na ostatni “Wykład na 5+”, organizowany w ramach programu prospołecznego „Aktywna Akademia”. Wydarzenie odbędzie się 17 stycznia 2023 (wtorek) o godzinie 12:00 (GMT+1). Wykład pt. „Learning from experience: Key Concepts of Statistics Thinking for the Humanities” wygłosi prof. Vaclav Brezina z University of Lancaster.

09.01.2023