Zaproszenie na świąteczny koncert w Akademii Pomorskiej

Zapraszamy serdecznie  Pracowników i Studentów Akademii Pomorskiej 13 grudnia 2018 r. o godz. 13:00 do auli Akademii Pomorskiej (sala 414, ul. Bohaterów Westerplatte 64) na Koncert Bożonarodzeniowy.

Koncert Bożonarodzeniowy, przygotowywany przez Pracowników i Studentów Instytutu Muzyki w naszej Uczelni, cieszy się już wieloletnią tradycją i jest wspaniałym inicjałem zbliżających się Świąt. Skorzystajmy z okazji do zatrzymania i wyciszenia przy kolędach i piosenkach świątecznych. Wystąpi Chór Juventus Cantans pod dyrekcją dra Tadeusza Formeli. Przygotowania do koncertu - piano/aranżacje: mgr Przemysław Sysojew-Osiński. Gitara basowa - mgr Zdzisław Pawiłojć.

Prowadzenie - prof. Monika Zytke. Debiut - występ studentów I roku Instytutu Muzyki. Wstęp wolny. Zapraszamy!

image alt text