Aktywna Akademia Godło

Konkurs Popularyzator Nauki 2021

Rusza kolejna, 17. edycja konkursu Popularyzator Nauki dla osób, zespołów, mediów oraz instytucji popularyzujących naukę.

09.07.2021
Nauka dla Społeczeństwa – nowy program Ministra Edukacji i Nauki

Celem nowego programu MEiN jest wsparcie podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki oraz innych instytucji działających na rzecz upowszechniania nauki. Dofinansowaniem w wysokości od 100 tys. do 2 mln zł mogą zostać objęte projekty stawiające na współpracę instytucji naukowych z organizacjami pozarządowymi, społecznymi i otoczeniem gospodarczym.

01.07.2021
Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju!

Już po raz szósty organizowana jest Konferencja Naukowa „Bezpieczeństwo energetyczne”.

01.07.2021
Wspólne projekty badawcze pomiędzy Polską a Portugalią!

01.06.2021
Trwa X edycja Konkursu o Nagrodę Przewodniczącego KNF za najlepszą pracę doktorską z zakresu rynku finansowego.

Celem Konkursu jest inspirowanie rozwoju rynku finansowego i jego innowacyjności poprzez zwiększanie zainteresowania środowiska akademickiego zagadnieniami związanymi z organizacją i funkcjonowaniem rynku finansowego oraz nadzorem nad tym rynkiem.

31.05.2021
Otwarty nabór wniosków w konkursie na wspólne projekty badawcze pomiędzy Rzeczpospolitą Polską a Republiką Portugalską

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej – NAWA (Polska) oraz Fundação para a Ciência e a Tecnologia (Portugalia) zapraszają do składania wniosków w ramach wymiany bilateralnej naukowców pomiędzy Rzeczpospolitą Polską a Republiką Portugalską.

24.05.2021