Alfa School - bezpłatne szkolenia dla naukowców z komercjalizacji

W dniach 18-19 kwietnia 2018 r. w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym odbędą się kolejne bezpłatne szkolenia dla naukowców z komercjalizacji wyników badań naukowych z cyklu Alfa School. Uczestnicy dowiedzą się między innymi, jak zaprezentować swój pomysł, jak stworzyć model biznesowy oraz jak przygotować się do rozmowy z inwestorem.

27.03.2018
Stypendium dla polskich humanistów w Kanadzie

Do  16 kwietnia 2018 r. można składać wnioski w ramach Polish Doctoral Research Fellowship, który organizowany jest przez University of Alberta z Kanady. Konkurs adresowany jest do młodych polskich naukowców, którzy przygotowują rozprawę doktorską z dziedziny nauk humanistycznych, społecznych lub o sztuce. Osoba, która otrzyma stypendium, będzie je realizowała w Wirth Institute for Austrian and Central European ...

27.03.2018
Nagroda im. Tadeusza Kotarbińskiego

Czwarta edycja Nagrody im. Pierwszego Rektora Uniwersytetu Łódzkiego Prof. Tadeusza Kotarbińskiego za wybitną pracę naukową z zakresu nauk humanistycznych została otwarta.

23.03.2018