KDN - Konstytucja Dla Nauki Aktywna Akademia

Konkurs START 2021 – przedłużenie terminu naboru wniosków

Uprzejmie informujemy, że ze względu na rozwój pandemii Covid-19 termin naboru wniosków w programie START (edycja 2021) zostaje przesunięty z 2 listopada br. na 18 grudnia br. Termin ogłoszenia laureatów konkursu najprawdopodobniej także ulegnie przesunięciu, o czym poinformujemy najpóźniej pod koniec I kwartału 2021 r.

23.10.2020
Writefull webinarium!

Digital Science, część Holtzbrinck Publishing Group, do której należy m.in. Springer Nature i Macmillan Publishers zaprasza na webinarium:

09.10.2020
Szkolenia dla autorów

Uprzejmie informujemy, że w dniach 27 i 29 października 2020 r. Wiley organizuje dwie prezentacje on-line (webinarium z możliwością zadawania pytań) skierowane zarówno do autorów, jak i bibliotekarzy. Webinaria są bezpłatne i dostępne dla każdego, wymagają tylko wcześniejszego zarejestrowania (linki podane zostały poniżej). Webinaria będą prowadzone w języku angielskim.

06.10.2020
NAWA webinarium

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej zaprasza  na spotkanie online „Granty Interwencyjne NAWA szansą na szybkie dofinansowanie projektu naukowego”.

Konkurs Narodowego Programu Rozwoju Humanistyki

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego uprzejmie informuje, że w 2020 r. odbędą się dwa nabory wniosków do konkursów w ramach Narodowego Programu Rozwoju Humanistyki: