Letnia Szkoła Młodych Naukowców - ruszyła rejestracja

Biuro ds. Badań Naukowych Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie zaprasza na bezpłatną Letnią Szkołę Młodych Naukowców (LSMN), która odbędzie się w dniach 9-13 lipca 2018 r. w siedzibie UKSW przy ul. Dewajtis 5.

Rekrutacja na seminarium doktorskie GEOP 2018/2019

We wrześniu 2015 r. przedstawiciele wiodących ośrodków studiów żydowskich w Polsce oraz Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN powołali seminarium doktorskie poświęcone historii i kulturze polskich Żydów w ramach Global Education Outreach Program.

Pierwsza edycja konkursu SHENG

Do 17 września 2018 r. trwa nabór wniosków w ramach pierwszej edycji konkursu Sheng. W ramach konkursu możliwe jest pozyskanie środków na polsko-chińskie projekty badawcze. Finansowanie mogą uzyskać projekty z zakresu padań podstawowych realizowane w ramach wszystkich paneli nauk ścisłych i technicznych, a także nauk o życiu oraz w wybranych panelach nauk humanistycznych, społecznych i o sztuce. Budżet polskiej ...

20.06.2018
Konkurs SONATA BIS 8 - konkurs na projekty badawcze

SONATA BIS 8 - konkurs na projekty badawcze, mające na celu powołanie nowego zespołu naukowego, realizowane przez osoby posiadające stopień naukowy lub tytuł naukowy, które uzyskały stopień naukowy doktora w okresie od 5 do 12 lat przed rokiem wystąpienia z wnioskiem.

19.06.2018