Monografie naukowe Wydawnictwa FRSE

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji ogłasza konkurs na najlepsze monografie poświęcone edukacji i programom zarządzanym przez Fundację.

09.05.2020
Szanowni Państwo Rektorzy uczelni członkowskich KRASP

PWN od blisko siedmiu dekad wspiera środowisko naukowe, dostarczając rozwiązania, które usprawniają pracę dydaktyczną i badawczą.  Publikuj z nami jest jednym z tych rozwiązań – pozwala wydać monografię naukową, publikację pokonferencyjną, czy raport podsumowujący grant badawczy.

08.05.2020
Program im. Bekkera

Zapraszamy naukowców do składania wniosków o stypendia na wyjazdy naukowe do najlepszych ośrodków zagranicznych na świecie. Wyjazdy rozpoczną się w 2021 roku.

17.04.2020
Zmiana w procedurze konkursu MONOGRAFIE FNP

Fundacja FNP informuje, że ze względu na sytuację związaną z pandemią COVID-19, znosi czasowo wymóg wysyłania dwóch egzemplarzy maszynopisu pracy zgłaszanej do konkursu MONOGRAFIE FNP.

15.04.2020
Konkurs MONOGRAFIE Fundacji na rzecz Nauki Polskiej

Fundacja na rzecz Nauki Polskiej ogłasza konkurs MONOGRAFIE na finansowanie publikacji oryginalnych prac z zakresu nauk humanistycznych i społecznych oraz ich tłumaczeń. Celem jest finansowanie wydania wcześniej niepublikowanych prac.

02.04.2020