KDN - Konstytucja Dla Nauki Aktywna Akademia
Święto Uczelni - jak będziemy je obchodzić w tym roku

Corocznie Akademia Pomorska w Słupsku obchodzi swój Jubileusz podczas uroczystego Święta Uczelni.

W tym trudnym dla nas czasie spowodowanym stanem pandemii - Święto w tradycyjnej formie nie może się odbyć, jednak 51. urodziny naszej Alma Mater zostaną uświetnione poprzez uroczyste posiedzenie Senatu (2. zdalne w historii Akademii)  oraz wideokonferencję z udziałem władz rektorskich, podczas której omówione zostanie funkcjonowanie uczelni w dobie koronawirusa, a także przypomnimy sobie najważniejsze wydarzenia ubiegłego roku.

Zapraszamy całą społeczność akademicką oraz wszystkich sympatyków i przyjaciół naszej Uczelni już 27 maja od godz. 13:00 do udziału w konferencji on-line, którą będzie można obejrzeć na naszym kanale YT: https://youtu.be/PdA7qft74-Y