KDN - Konstytucja Dla Nauki Aktywna Akademia
Pozyskaliśmy środki finansowe w programie 'Edukacja'

Miło nam poinformować, że Akademia Pomorska w Słupsku otrzymała dofinansowanie w kwocie 20.000 EUR na realizację projektu: "Mobilność w szkolnictwie wyższym w ramach Programu Edukacja-Komponent II",  współfinansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021.

W ramach projektu realizowana będzie wymiana kadry akademickiej między Akademią Pomorską w Słupsku a naszym partnerem z Norwegii - Uniwersytetem w Agder.

W najbliższych dniach poinformujemy Państwa o warunkach rekrutacji do uczestnictwa w wymianie.

Serdecznie gratulujemy opiekunowi projektu prof. dr. hab. Danielowi Kalinowskiemu z Instytutu Filologii oraz pracownikom Biura ds. Rozwoju                        i Współpracy, którzy pozyskali fundusze w projekcie.