Przejdź do treści strony

Akademia Pomorska w Słupsku

KDN - Konstytucja Dla Nauki
Wybory
2020
Radio Słupsk - słuchaj, komentuj, rozmawiaj
Godło
Akadamia Pomorska Słupsk
Podziękowanie dla studentów, doktorantów

Podziękowanie dla studentów, doktorantów

Wieści napływające z całego świata dotyczące rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 są coraz bardziej niepokojące. Niestety wirus ten jest bardzo ciężkim przeciwnikiem. Przed nami kolejne trudne tygodnie.

Z troski o bezpieczeństwo studentów, doktorantów i wszystkich pracowników, podjąłem szereg decyzji, m.in. o zamknięciu Uczelni, a także wprowadziłem pracę zdalną z domu. Nadchodzące z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego rekomendacje pokazują, że były to działania wskazane i bardzo potrzebne.

Chciałbym bardzo podziękować studentom oraz doktorantom, którzy wrócili do domów, ale też po raz kolejny udowodnili, że są wspólnotą, oferując sobie nawzajem wszelkie formy pomocy. Dziękuję wszystkim studentom za wyrozumiałość i zaangażowanie w procesie kształcenia w formie zdalnej. Pamiętajmy akcja #zostańwdomu dotyczy nas wszystkich.


Sytuacja jest nadzwyczajna i teraz właśnie pokażmy, że jesteśmy tak silni, jak nasze najsłabsze ogniwo. Zadbajmy o siebie nawzajem, pozostańmy w domu, ograniczajmy kontakty, oferujmy sobie pomoc w miarę naszych możliwości i dbając o nasze bezpieczeństwo.

Życzę dużo zdrowia!


Rektor AP w Słupsku
dr hab. inż. Zbigniew Osadowski, prof. AP

 

Znajdziesz nas tutaj