Przejdź do treści strony

Akademia Pomorska w Słupsku

Aktywna Akademia Godło Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
Podziękowania

Podziękowania

Miło nam poinformować, że w „Winona Daily News” ukazał się artykuł dotyczący wizyty w Polsce, w Bytowie i Słupsku – w naszej Uczelni wraz z serdecznymi podziękowaniami za wizytę i spotkania w Akademii Pomorskiej. Jego autorem jest Rektor Uniwersytetu Stanowego w Winonie (USA) dr Scott R. Olson, który 6 marca br. gościł w Akademii Pomorskiej wraz z dr Małgorzatą Plecką – wykładowcą Uniwersytetu w Winonie.

          Po spotkaniu z JM Rektorem naszej Uczelni dr. hab. inż. Zbigniewem Osadowskim, prof. AP oraz Prorektorem ds. Nauki dr.  hab. inż. Aleksandrem Astelem, prof. AP nasi Goście poznali bazę naukowo-dydaktyczną Akademii Pomorskiej na Wydziale Nauk o Zdrowiu, którą przedstawili Dziekan dr hab. Przemysław Kowiański, prof. AP i Prodziekan ds. Kształcenia i Studentów dr Monika Waśkow. 

             W kwietniu br. w ramach współpracy międzyuczelnianej Pracownicy Akademii Pomorskiej z Wydziału Filologiczno-Historycznego i Matematyczno-Przyrodniczego będą gośćmi w Uniwersytecie Stanowym w Winonie.  

https://www.winonadailynews.com/opinion/columnists/scott-r-olson-poland-kashubia-and-winona/article_5a4befb9-6403-5441-bb1c-01d8df2b53f6.html

Znajdziesz nas tutaj