Akademia pracuje zdalnie

W związku z koniecznością pracy zdalnej ze względu na stan epidemiczny - serdecznie dziękuję całej społeczności akademickiej za wyrozumiałość i zaangażowanie na rzecz pracy i realizacji procesu dydaktycznego w formie na odległość i przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii informatycznych.

Miło mi poinformować, że duży odsetek naszej kadry oraz studentów i doktorantów aktywnie uczestniczy w zajęciach on-line, ponadto władze Uczelni regularnie podejmują zarówno decyzje strategiczne, jak i w zakresie spraw bieżących, m.in. podczas zebrań w formie video-konferencji.

Z pewnością wspólnymi siłami uda nam się przetrwać ten trudny dla wszystkich okres.
Pamiętajmy, że akcja #zostańwdomu dotyczy nas wszystkich, dlatego minimalizujemy wszelkie działania na terenie Akademii na rzecz pracy i studiowania z domu.

Rektor AP
dr hab. inż. Zbigniew Osadowski, prof. AP