Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej szczególne słowa uznania kieruję do Nauczycieli Akademickich naszej Uczelni.

Dziękuję Państwu za codzienny wysiłek i zaangażowanie w kształceniu kolejnych pokoleń naszych studentów i życzę, aby Państwa praca była nie tylko pasją, ale i źródłem satysfakcji – niech trud w nią włożony przysparza Państwu szacunku, a studentów zachęca do dalszego rozwoju.

Proszę przyjąć życzenia wszelkiej pomyślności i wytrwałości w realizacji zamierzonych celów, wielu sukcesów zawodowych i spełnienia Państwa planów i oczekiwań.

dr hab. inż. Zbigniew Osadowski, prof. AP

Rektor Akademii Pomorskiej w Słupsku