Wiosenna Redakcja TV Słupsk w naszej Uczelni

15 czerwca br. gościliśmy w naszej Uczelni "Wiosenną Redakcję" TV Słupsk i Obserwatora Słupskiego.

Spotkania w jej ramach z Panią Prorektor ds. Kształcenia i Studentów dr hab. Danutą Gierczyńską prof. AP i Dyrektorem Instytutu Historii i Politologii naszej Akademii dr. hab. Robertem Kuśnierzem, prof. AP poświęcone były m.in. zaproszeniu na studia w Uczelni - w tym również na nowe kierunki, np. na fizjoterapię (studia pięcioletnie), a także na zwrócenie uwagi na nowe specjalności w ramach Słupskiego Ośrodka Akademickiego (np. ochrona cyberprzestrzeni, cybermedia, cyberzagrożenia) i na bogatą ofertę rekrutacyjną, którą tworzą kierunki techniczne, humanistyczne i społeczne w Akademii Pomorskiej.

Kolejnym tematem spotkania była  nowa wizualizacja Uczelni i przygotowanie Punktu Rekrutacyjnego AP w Słupsku z jego nową odsłoną dla naszych przyszłych studentów oraz rekrutacja online do Akademii Pomorskiej, która rusza 18 czerwca br.  Zapraszamy do nas!

Zob.zdjęcia