KDN - Konstytucja Dla Nauki Aktywna Akademia
Ruszyła rekrutacja w Akademii Pomorskiej w Słupsku

W tym tygodniu ruszyła rekrutacja w Akademii Pomorskiej w Słupsku. Zapraszamy wszystkich kandydatów do naszego Punktu Rekrutacyjnego, który mieści się przy ul. Bohaterów Westerplatte 64, p. 202 (I piętro)

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ EDUKACYJNĄ!

Pełną listę naszych kierunków można znaleźć w zakładce OFERTA

Drogi Kandydacie, skorzystaj z poniższych wskazówek:

Rekrutacja na studia przebiega w następujących etapach:

1.Zaloguj się na studia:

Wybierz kierunek studiów i wypełnij online formularz zgłoszenia na studia. Wprowadź poprawnie dane. Dodaj zdjęcie*, a następnie uzupełnij dane osobowe.

Link do logowania się na studia: https://ehms.apsl.edu.pl/e-rekrutacja/

• Jeżeli logujesz się po raz pierwszy na naszej stronie - wybierz: → Rejestracja na studia 2018/2019 →  Wydział → stacjonarne lub niestacjonarne, pierwszego/drugiego stopnia → kierunek
  • Jeżeli jesteś naszym absolwentem – skorzystaj z przydzielonego wcześniej NIU i hasła.
  • Jeżeli nie pamiętasz swojego nr NIU bądź hasła lub podczas logowania wyświetlił Ci się komunikat „twój PESEL widnieje w bazie uczelni” - napisz do nas wiadomość (rekrutacja@apsl.edu.pl), podaj swoje imię, nazwisko oraz nr PESEL – prześlemy Ci dostęp do Twojego konta.

2. Dokonaj opłaty rekrutacyjnej:

Podczas końcowego etapu logowania zostanie wygenerowany dla Ciebie indywidualny numer konta bankowego. Pamiętaj, żeby dowód wpłaty lub potwierdzenie dokonania transakcji dołączyć do dokumentów.

Opłata rekrutacyjna wynosi:

• 150 zł dla kandydatów ubiegających się o przyjęcie na kierunek Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej oraz
  • 85 zł dla osób ubiegających się o przyjęcie na pozostałe kierunki studiów.

3. NIU i hasło:

Swoje NIU i hasło poznasz w ostatnim etapie logowania. Zapisz je! Będziesz z nich korzystać przez cały okres studiowania.

4. Dostarcz komplet dokumentów do Punktu Rekrutacyjnego.

Po założeniu konta w systemie rekrutacyjnym należy dostarczyć komplet dokumentów do Punktu Rekrutacyjnego.

1.Złóż komplet dokumentów.

Adres Punku Rekrutacyjnego:

Akademia Pomorska w Słupsku – Punkt Rekrutacyjny

ul. Bohaterów Westerplatte 64, I piętro, s.202, 76-200 Słupsk​, Polska

Komplet dokumentów na studia I stopnia:

• wydrukowane i podpisane podanie (znajdziesz je w zakładce Dane kandydata, opcja Drukuj formularz)
  • dowód wniesionej opłaty rekrutacyjnej;
  • kopia dowodu osobistego (oryginał do wglądu);
  • kopia świadectwa dojrzałości (oryginał lub odpis do wglądu);

Komplet dokumentów na studia II stopnia:

• dowód wniesionej opłaty rekrutacyjnej;
  • kopia dowodu osobistego (oryginał do wglądu);
  • kopia dyplomu ukończenia studiów I stopnia lub jednolitych studiów magisterskich (oryginał lub odpis do wglądu).

2. Dokumenty możesz wysłać także pocztą.

W tym przypadku obowiązkowo dołącz oryginał (lub odpis) świadectwa maturalnego, a w przypadku kandydatów na studia II stopnia także oryginał dyplomu ukończenia studiów (lub odpis).

Adres do korespondencji:

Akademia Pomorska w Słupsku - REKRUTACJA

ul. Arciszewskiego 22a  76-200 Słupsk​, Polska

1.Zaloguj się na swoje konto w e-rekrutacji.

2. Sprawdź status przyjęcia w zakładce "Dane kandydata".

Wyniki możesz sprawdzić, logując się na swoje konto w e-rekrutacji. Na stronie głównej lub w zakładce Dane kandydata po lewej stronie zobaczysz pole Status - tam odczytasz swój status przyjęcia:

• w toku postępowania - taki status będziesz miał od razu po zalogowaniu się na e-rekrutacji;
  • dokumenty - oznacza, że dokumenty zostały przez Ciebie złożone w Punkcie Rekrutacyjnym;
  • przyjęty / nieprzyjęty / nieprzyjęty - nie zdał: to określa Twój status przyjęcia;
  • rezygnacja,  gdy zrezygnujesz z podjęcia studiów;
  • przedłużona rekrutacja, gdy rekrutacja na Twój kierunek została przedłużona i przeniesiona na inny termin;

Punkt Rekrutacyjny nie udziela informacji o wynikach rekrutacji telefonicznie!

3. Czekaj na oficjalną decyzję o przyjęciu na studia, którą otrzymasz do domu.

Otrzymasz także oficjalną decyzję, którą wyślemy do Ciebie pocztą na adres korespondencyjny, jaki podałeś przy rejestracji.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, zadzwoń (59) 84 05 950

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA STUDIA!