Promocja naszej Uczelni na targach edukacyjnych

W dniach 4.04-6.04.2018 pracownicy Biura Rektora naszej Uczelni wraz z wykładowcami i studentami Akademii Pomorskiej w Słupsku zaprezentowali akademicką ofertę kształcenia

na targach edukacyjnych oraz podczas spotkań w szkołach ponadgimnazjalnych. Maturzyści oraz uczniowie usłyszeli o projekcie Słupski Ośrodek Akademicki (SOA) oraz kierunkach, na których będzie można studiować już w nowym roku akademickim 2018/2019. Bardzo dziękujemy studentom z kierunków: pielęgniarstwo, turystyka, fizjoterapia,oraz pracownikom Instytutu Bezpieczeństwa Narodowego, Instytutu Historii i Politologii, Instytutu Geografii i Studiów Regionalnych oraz Instytutu Fizyki AP w Słupsku za zaangażowanie. Liczymy na uczestnictwo studentów oraz pracowników Akademii Pomorskiej w kolejnych inicjatywach oraz przedsięwzięciach, o których będziemy na bieżąco informować na stronie naszej Uczelni.

Zobacz fotorelację z targów