IV edycja Nocy w Ratuszu

19 maja br. Akademia Pomorska po raz kolejny uczestniczyła w czwartej już edycji Nocy w Ratuszu zorganizowanej przez Urząd Miejski w Słupsku. Wśród wielu atrakcji przygotowanych przez różne instytucje z regionu znalazły się i te, które zaprezentowała nasza Uczelnia. Uczestnicy Nocy w Ratuszu mogli obejrzeć przygotowany przez Koło Naukowe Historyków Akademii Pomorskiej, działające przy Instytucie Historii i Politologii, XIX-wieczny pokój, wziąć udział w geograficznym torze przeszkód oraz zobaczyć niesamowitą kolekcję globusów z całego świata przygotowaną przez Instytut Geografii i Studiów Regionalnych, a także mogli obejrzeć magiczne eksperymenty wykonywane przez studentów biologii oraz zadbać o cerę i ciało dzięki studentkom kosmetologii z Instytutu Biologii i Ochrony Środowiska.

Fotorelacja z Nocy w Ratuszu