VI edycja bezpłatnej konferencji „Innowacyjne pomysły młodych naukowców: Nauka –Startup –Przemysł"

Szanowni Państwo,  Zapraszamy do udziału w VI edycji bezpłatnej konferencji „Innowacyjne pomysły młodych naukowców: Nauka –Startup –Przemysł” która odbędzie się w dniach 11-13 maja 2020 r. w Krakowie na terenie Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie, Reymonta 15 "KRAKUS"

Zapraszamy młodych pracowników nauki, doktorantów, przedstawicieli start-upów i studentów do prezentacji referatów dotyczących innowacyjnych rozwiązań produktowych, procesowych, społecznych, organizacyjnych, marketingowych i środowiskowych.

Obszary tematyczne:

• Społeczna odpowiedzialność uczelni
  • Nowe technologie informatyczne (ICT)
  • Energetyka
  • Mechanika, mechatronika i nanotechnologie
  • Gospodarka surowcami mineralnymi
  • Ochrona środowiska
  • Ekonomia i zarządzanie
Udział w konferencji jest bezpłatny.

Warunkiem koniecznym uczestnictwa (z prezentacją lub bez) jest wypełnienie i przesłanie elektronicznego formularza (do 20 kwietnia 2020 r.)

Referaty i postery

Propozycje tytułów referatów i posterów wraz ze streszczeniem (minimum 200 wyrazów w układzie cel pracy, metoda, możliwości zastosowania) prosimy przesyłać poprzez formularz dostępny na stronie:

Wszelkie dodatkowe pytania prosimy kierować do Pani Agnieszki Czaplickiej - agnieszka.czaplicka@iati.pl

Do pobrania: