Konkurs Czerwonej Róży

Miło nam poinformować, że Pani Inga Majewska, studentka Akademii Pomorskiej w Słupsku, kierunek – bezpieczeństwo narodowe I SDS,

jako jedna z ośmiu osób nominowanych z naszego województwa uczestniczy w prestiżowym Konkursie Czerwonej Róży. To konkurs z tradycjami dla studentów ze szkół wyższych (publicznych oraz niepublicznych) województwa pomorskiego, które posiadają uprawnienia do prowadzenia studiów drugiego stopnia lub jednolitych magisterskich. Nagroda główna jest w nim przyznawana najlepszym studentom i kołom naukowym na Pomorzu od 1962 roku. Zaszczytne miano gospodarza tegorocznej edycji Konkursu przyjęły władze Politechniki Gdańskiej.

Pani Indze serdecznie gratulujemy nominacji i trzymamy kciuki, życząc zwycięstwa!

Nagrody w Konkursie to samochód osobowy dla najlepszego studenta oraz12.000 zł dla najlepszego koła naukowego.

Harmonogram tegorocznej edycji Konkursu

21.05.2018 godz. 12.00  Publiczna prezentacja finalistów, Audytorium w Centrum Nanotechnologii B, Politechnika Gdańska, ul. Siedlicka 2.

27.05.2018 godz. 14.00  Gala Konkursu, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród, Dziedziniec Heweliusza, Gmach Główny, Politechnika Gdańska, ul. Narutowicza 11/12.