Aktywna Akademia Godło Projekt współfinansowany przez Unię Europejską

Struktura

Dostęp testowy do bazy CINAHL Ultimate na platformie EBSCOhost

CINAHL Ultimate jest najobszerniejszą bazą pełnotekstową z zakresu pielęgniarstwa. Obejmuje takie dziedziny jak: pielęgniarstwo, biomedycynę, medycynę alternatywną i 17 pokrewnych nauk o zdrowiu. Baza indeksuje ponad 5.500 tytułów i zawiera ponad 7 milionów rekordów z archiwami od 1937 roku. W bazie znajduje się pełny tekst ponad 900 czasopism non-open access, indeksowanych w CINAHL z archiwami od 1937 roku.

Baza oferuje dostęp do pełnej kolekcji anglojęzycznych czasopism i publikacji wydawanych przez American Occupation Therapy Association i American Diabetes Association oraz dostęp do książek z zakresu ochrony zdrowia, dysertacji z zakresu pielęgniarstwa, wybrane materiały konferencyjne, standardy opieki, programy do celów edukacyjnych.

CINAHL Ultimate jest dostępna w Bibliotece Uczelnianej AP, w ramach sieci adresów IP Akademii Pomorskiej oraz zdalnie, z komputerów domowych i urządzeń mobilnych po zalogowaniu. W celu uzyskania danych do logowania skontaktuj się z Oddziałem Informacji Naukowej:

bogumila.zlot-sobierajska@biblioteka.apsl.edu.pl, tel. 59 84 05 452 lub 352.

Dostęp testowy potrwa do 14 stycznia 2023 r.Zachęcamy do korzystania!