Aktywna Akademia Godło Projekt współfinansowany przez Unię Europejską

Struktura

Aktualności Biblioteki Uczelnianej

Uwaga! W dniu 1 lipca z powodu wysokich temperatur Biblioteka jestczynna do godziny 13.30.

UWAGA!

Biblioteka Uczelniana

1 - 15 lipca 2022 r. czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-15:30

18 - 31 lipca 2022 r. czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-14:00

sobota i niedziela - nieczynne

Kondolencje

Wyrazy smutku i głębokiego współczucia dla Pani dr Beaty Taraszkiewicz, Dyrektor Biblioteki Uczelnianej AP z powodu śmierci Teściowej składają pracownicy Biblioteki Uczelnianej.

Kondolencje

Z dużym smutkiem zawiadamiamy, iż w dniu 20 maja zmarł Pan Czesław Sidorowicz, pracownik naszej Biblioteki w latach 2008-2010.

Wyrazy głębokiego współczucia dla Rodziny składają Dyrekcja i Pracownicy Biblioteki Uczelnianej Akademii Pomorskiej w Słupsku.

Kiermasz książek

Zapraszamy na kiermasz książek używanych, w godzinach pracy Biblioteki (w holu przy wejściu).

Biblioteka Uczelniana poleca [czytaj więcej]

Prezentacje z VIII Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Ekologia informacji wobec zagrożeń współczesnego świata”

Publikowanie w czasopismach Springer - informacja dla autorów