Zapraszamy studentów Akademii Pomorskiej na tegoroczny wyjazd rekreacyjno-integracyjny „Zawsze razem” do Garczyna (osada kaszubska na Pojezierzu Kaszubskim, położona w województwie pomorskim, w powiecie kościerskim), do Hotelu Garczyn koło Kościerzyny położonego nad jeziorem.

Organizatorem wyjazdu są Biuro ds. Kształcenia i Studentów , Studium Wychowania Fizycznego i Sportu oraz Klub Uczelniany AZS. Koszt pobytu – 450 zł. od osoby – mile widziani tu wolontariusze. Nieodpłatnie dla studentów z orzeczeniem niepełnosprawności. Zapisy od 06 czerwca 2017 do 25 czerwca 2017r. marek.paslawski@apsl.edu.pl Serdecznie zapraszamy! Kolejny taki wyjazd planowany jest zimą 2017/2018 r.

Liczba miejsc jest ograniczona, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji u Koordynatora ds. studentów niepełnosprawnych – u dr Anny Koprowicz. anna.koprowicz@apsl.edu.pl

Na uczestników obozu czekają:

• Obszerne pokoje z łazienkami i TV w części hotelowej
  • Wyżywienie – 4 posiłki dziennie
  • Wieczorne ogniska z gitarą
  • Spotkania integracyjne I niezapomniane wrażenia

Oferta programowa – do wyboru:

• nauka i doskonalenie pływania w Aqua Centrum w Kościerzynie lub jeziorze
  • kajaki
  • rowery wodne
  • boule
  • siatkówka plażowa
  • nordic walking
  • badminton
  • marsz na orientację -praca z mapą
  • zabawy terenowe
  • warsztaty radzenia sobie ze stresem
  • wieczorne zajęcia relaksacyjne i inne atrakcje - zgodnie z potrzebami i inwencją Uczestników, własne pomysły mile widziane...

SĄ JESZCZE WOLNE MIEJSCA!!!

2017 azs wszyscy razem hotel garczyn 3