Przejdź do treści strony

Akademia Pomorska w Słupsku

KDN - Konstytucja Dla Nauki
Wybory
2020
Radio Słupsk - słuchaj, komentuj, rozmawiaj
Godło

Doktoranci

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk
I Ogólnopolska Konferencja Młodych Naukowców z obszaru nauk biomedycznych

I Ogólnopolska Konferencja Młodych Naukowców z obszaru nauk biomedycznych

Szanowni Państwo, Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa oraz Doktorantów do udziału w I Ogólnopolskiej Konferencji Młodych Naukowców z obszaru nauk biomedycznych „Inspirująca Burza Intelektów Biomedycznych”.

Konferencja odbędzie się 8-ego maja 2020 roku w Instytucie Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej im. Prof. Macieja Nałęcza PAN w Warszawie.

Jest to pierwsza edycja tego typu wydarzenia, przeznaczona dla około 100 młodych naukowców chcących nie tylko zaprezentować wyniki swoich badań, ale również podzielić się swoimi pomysłami i doświadczeniami. Konferencja będzie wydarzeniem o charakterze forum biomedycznego, dzięki czemu umożliwi jej uczestnikom nawiązanie dialogu naukowego oraz zagwarantuje przyszłą współpracę – na przykład w ramach zaplanowanego przez nas Internetowego Banku Informacji Biomedycznej.

Serdecznie zachęcamy do zapraszania doktorantów do rejestracji na konferencję. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego profilu w mediach społecznościowych oraz strony internetowej (https://konferencja-ibib.wixsite.com/home). W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Z wyrazami szacunku, 

Samorząd Doktorantów IBIB PAN,

Komitet Organizacyjny I Ogólnopolskiej Konferencji Młodych Naukowców „Inspirująca Burza Intelektów Biomedycznych”

konferencja@ibib.waw.pl

IBIB PAN, p. 301

ul. Księcia Trojdena 4

02-109 Warszawa

www.konferencja-ibib.wixsite.com/home

www.facebook.com/ibib.konf

www.intagram.com/ibib.konf

Znajdziesz nas tutaj