KDN - Konstytucja Dla Nauki Aktywna Akademia

Doktoranci

Zapraszamy na III Interdyscyplinarną Konferencję Naukową z cyklu (Re)konstrukcje codzienności wychowania

Szanowni Państwo,  Wydział Nauk o Wychowaniu i Katedra Pedagogiki Społecznej (Uniwersytet Łódzki) oraz Instytut Filologii i Katedra Filologii Polskiej (Akademia Pomorska w Słupsku) mają zaszczyt zaprosić Państwa na III Interdyscyplinarną Konferencję Naukową z cyklu (Re)konstrukcje codzienności wychowania na temat Ciało i cielesność – obecność i nieobecność w codzienności wychowania, która odbędzie się online w d ...

Stypendium doktoranckie

Od dnia 3 grudnia  2019 roku w Biurze ds. Studentów przy ul. Bohaterów Westerplatte 64, pokój nr 320 (II piętro) wydawane będą decyzje dotyczące

UWAGA!

Uwaga, ważne informacje dla doktorantów:

23.04.2019