KDN - Konstytucja Dla Nauki Aktywna Akademia
Spotkanie z Przewodniczącą Rady Miasta Słupska Panią Beatą Chrzanowską

W dniu 4 grudnia na prośbę JM Rektora dra hab. inż. Zbigniewa Osadowskiego, prof. AP odbyło się spotkanie z Przewodniczącą Rady Miasta Słupska Panią Beatą Chrzanowską w kontekście pisma skierowanego do Władz Miasta dotyczącego darmowej komunikacji dla studentów i doktorantów Uczelni.

W spotkaniu uczestniczyła w imieniu Pana Rektora - Prorektor ds. studentów Pani dr hab. Danuta Gierczyńska, prof. AP, Pani Przewodnicząca RUSS Agnieszka Łanska oraz Dyrektor ds. organizacyjnych Marzena Łukasik.

Rozmowa miała na celu omówienia potencjalnych, wspólnych rozwiązań, które mogłyby wpłynąć na atrakcyjność Słupska dla ludzi młodych, w tym studentów i doktorantów Akademii Pomorskiej, a także wypracowania przez młodzież akademicką propozycji  prostudenckich, zgodnych z możliwościami finansowymi Miasta.

image alt text