Wyposażenie pracowni w ramch projektu SOA

Zespół Zarządzający Projektem SOA z przyjemnością informuje, że w dniu 12.04.2018 zostały ogłoszone dwa przetargi na wyposażenie pracowni:

Szkolenia specjalistyczne w ramach Projektu SOA

Akademia Pomorska w Słupsku przystępuje do organizacji szkoleń specjalistycznych w zakresie podnoszenia kwalifikacji praktycznych dla nauczycieli akademickich w ramach Projektu SOA.

02.03.2018
Przetarg na remont budynku Biblioteki Uczelnianej

Zespół Zarządzający Projektem SOA informuje, że w dniu 01.02.2018 został ogłoszony przetarg:Roboty budowlano-remontowe w ramach projektu „Rozwój systemu kształcenia o profilu praktycznym w ramach Słupskiego Ośrodka Akademickiego (SOA)” – budynek Biblioteki Uczelnianej

03.02.2018
Podpisanie umowy w ramach SOA

Zespół Zarządzający Projektem „Rozwój systemu kształcenia o profilu praktycznym w ramach Słupskiego Ośrodka Akademickiego (SOA)” informuje, że w dniu 30.01.2018 została podpisana umowa na pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlano-remontowymi w ramach projektu.

02.02.2018
Umowy w ramach projektu SOA

Zespół Zarządzający Projektem „Rozwój systemu kształcenia o profilu praktycznym w ramach Słupskiego Ośrodka Akademickiego (SOA)” informuje, że w dniu 25.01.2018 zostały podpisane pierwsze umowy na roboty budowlano-remontowe w ramach projektu.