Przejdź do treści strony

Akademia Pomorska w Słupsku

KDN - Konstytucja Dla Nauki Jubileusz 50 lecia Akademii Pomorskiej w Słupsku Godło

Struktura

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk

Kontakt

Biblioteka Uczelniana 

ul. Arciszewskiego 22c, 76-200 Słupsk

 www.biblioteka.apsl.edu.pl 

FB: BibliotekaUczelnianaSlupsk

Dyrektor

dr Beata Taraszkiewicz, st. kustosz dypl. (pok. 58) tel. 59 84 05 400 e-mal: beata.taraszkiewicz@biblioteka.apsl.edu.pl

Zastępca Dyrektora

mgr Anna Kubacka, kustosz (pok. 33) tel. 59 84 05 451 e-mail: anna.kubacka@biblioteka.apsl.edu.pl

Sekretariat

mgr Urszula Kłos (pok. 38) tel. 59 84 05 351 e-mail: sekretariat@biblioteka.apsl.edu.pl

Czytelnia

tel. 59 84 05 456 e-mail: czytelnia@biblioteka.apsl.edu.pl

Wypożyczalnia 

tel. 59 84 05 353 e-mail:  wypozyczalnia@biblioteka.apsl.edu.pl

Wypożyczalnia Międzybiblioteczna

tel. 59 84 05 352  e-mail: wyp.miedzybiblioteczna@biblioteka.apsl.edu.pl

Oddział Obsługi Użytkownika

Kierownik

mgr Jolanta Nowak (pok. 42) tel. 59 84 05 354 e-mail: jolanta.nowak@biblioteka.apsl.edu.pl

Oddział Informacji Naukowej

Kierownik

mgr Bogumiła Zlot-Sobierajska (pok. 6) 

tel. 59 84 05 452 e-mail: bogumila.zlot-sobierajska@biblioteka.apsl.edu.pl

Oddział Gromadzenia i Opracowania Zbiorów

Kierownik

mgr inż. Wiesława Gałek (pok. 23) 

tel. 59 84 05 355 e-mail: wieslawa.galek@biblioteka.apsl.edu.pl

Informatyk

Mariusz Kus (pok. 30) e-mal: mariusz.kus@biblioteka.apsl.edu.pl

Portiernia 

tel. 59 84 05 356

Jak dojechać? 

Znajdziesz nas tutaj