godloEU logoUP logoAktywna akademia logo
Strona ENSign LanguageWłącz wersję dla słabowidzącychLogin

Oferta

Oferta
Uniwersytet Pomorski w Słupsku

Przedstawiciel handlowy na rynek niemiecki

Miejsce pracy: Borzytuchom, Firma Talex Sp. z o.o., sp. k.

Zakres obowiązków:

·        rozwijanie sprzedaży i ekspansja na rynkach niemieckojęzycznych,

·        dbanie o relacje z kluczowymi Klientami na podległych rynkach,

·        prowadzenie rozmów biznesowych i nawiązywanie współpracy z nowymi partnerami biznesowymi,

·        pozyskiwanie i analizowanie informacji o poszczególnych rynkach oraz obecnej konkurencji,

·        utrzymywanie odpowiedniej polityki cenowej produktów,

·        współpraca we wdrażaniu strategii sprzedażowej oraz marketingu na podległych rynkach zagranicznych,

·        gotowość do podróży służbowych,

·        aktywne uczestnictwo w targach branżowych.

Nasze oczekiwania:

·   biegła znajomość języka niemieckiego,

·  wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe,

·   umiejętność budowania oraz podtrzymywania długotrwałych relacji,

·   prawo jazdy kat. B,

·  zdolności swobodnego posługiwania się komputerem w codziennej pracy,

·  wysoka kultura osobista, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, bardzo dobra organizacja czasu pracy, nastawienie na realizację celów.

Mile widziani studenci ostatniego roku studiów lub absolwenci filologii germańskiej.

Oferujemy:

·  motywujący system wynagrodzenia bonusowego z gwarantowaną podstawą,

· niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop),

· przyjazna atmosfera pracy w nowoczesnej firmie,

·  umowę o pracę.

W przypadku zainteresowania ofertą, prosimy o kontakt telefoniczny, osobisty w siedzibie firmy, lub mailowy: praca@talex-sj.pl

W nadesłanych dokumentach prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Talex Sp. z o. o. Sp. K.. moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z art. 6 pkt.1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) ”.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Miejscowość zatrudnienia
Borzytuchom

Znajdziesz nas tutaj