Przejdź do treści strony

Akademia Pomorska w Słupsku

KDN - Konstytucja Dla Nauki Aktywna Akademia
Radio Słupsk - słuchaj, komentuj, rozmawiaj
Godło

Kalendarz wydarzeń

Zaproszenie na II Ogólnopolską Konferencję Naukowo-Metodyczną z cyklu  "WSPÓŁCZESNA PEDAGOGIKA WCZESNOSZKOLNA I PRZEDSZKOLNA. DYDAKTYKA. MATEMATYKA...

Zaproszenie na II Ogólnopolską Konferencję Naukowo-Metodyczną z cyklu "WSPÓŁCZESNA PEDAGOGIKA WCZESNOSZKOLNA I PRZEDSZKOLNA. DYDAKTYKA. MATEMATYKA...

Zaproszenie na II Ogólnopolską Konferencję Naukowo-Metodyczną z cyklu "WSPÓŁCZESNA PEDAGOGIKA WCZESNOSZKOLNA I PRZEDSZKOLNA. DYDAKTYKA. MATEMATYKA. KOMPETENCJE"

W imieniu pracowników Zakładu Edukacji Wczesnej i Systemów Dydaktycznych w Instytucie Pedagogiki dr Jolanty Maciąg i mgr. Tomasza Dobrowolskiego oraz zespołu liderskiego dyrektorów i nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej Szkół Podstawowych nr 4 i 6 zapraszamy w dniu 5 grudnia br. o godz. 9.00 (aula 414) na II Ogólnopolską Konferencję Naukowo-Metodyczną z cyklu  "WSPÓŁCZESNA PEDAGOGIKA WCZESNOSZKOLNA I PRZEDSZKOLNA. DYDAKTYKA. MATEMATYKA. KOMPETENCJE".
     Konferencja została zorganizowana pod patronatem JM Rektora Akademii Pomorskiej dra hab. inż. Zbigniewa Osadowskiego, prof. AP i Prezydenta Miasta Słupska Krystyny Danileckiej - Wojewódzkiej.
W załączeniu plakat i program konferencji.

Zob. załączniki:

 

 

Znajdziesz nas tutaj