KDN - Konstytucja Dla Nauki Jubileusz 50 lecia Akademii Pomorskiej w Słupsku Godło

Biblioteka Uczelniana

Szanowni Czytelnicy,

w związku z planowanym na początek 2018 roku gruntownym remontem magazynów Biblioteki Uczelnianej AP w ramach projektu SOA, informujemy, że od początku 2018 roku dostęp do księgozbioru, czasopism oraz innych materiałów bibliotecznych będzie bardzo ograniczony.

W związku z powyższym prosimy naszych Czytelników o bieżące, maksymalne wykorzystanie potrzebnych materiałów bibliotecznych, gdyż w niedalekiej przyszłości będą one niedostępne z powodu prac remontowych prowadzonych w BU AP (księgozbiór zostanie zabezpieczony i nie będzie do niego dostępu).

Informacja o pracy Biblioteki w okresie wakacyjnym

• W lipcu Biblioteka Uczelniana AP w Słupsku będzie czynna w godz. 8.00 -15.30 (w soboty i niedziele nieczynna).
  • W sierpniu BU AP w Słupsku będzie nieczynna (podbijanie kart obiegowych w godz. 12.00-14.00).
  • We wrześniu BU AP w Słupsku będzie czynna w godz. 8.00-15.30 (w soboty i niedziele nieczynna).
  • Biblioteka byłej WHSZ przy ul. Kozietulskiego od lipca do końca września będzie nieczynna

Publikowanie w czasopismach Springer - informacja dla autorów