KDN - Konstytucja Dla Nauki Jubileusz 50 lecia Akademii Pomorskiej w Słupsku Godło

Czepkowanie w Akademii Pomorskiej

25 czerwca 2019 r. odbyło się w naszej Uczelni uroczyste czepkowanie absolwentów kierunku Pielęgniarstwo Akademii Pomorskiej w Słupsku. Obok rodzin, bliskich i przyjaciół absolwentów w uroczystości wzięły udział władze uczelni, wykładowcy, studenci oraz zaproszeni goście -  m.in. zarząd i przedstawiciele Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Janusza Korczaka w Słupsku.

25.06.2019
Manewry Ratownicze 2019

15 czerwca br. Studenckie Koło Naukowe RAT-AP Akademii Pomorskiej w Słupsku było organizatorem VII edycji Manewrów Ratowniczych w Ustce.

24.06.2019
Gratulacje

Miło nam poinformować, że w dniu 19 czerwca 2019 roku Rada Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie nadała dr. Mikołajowi Tarkowskiemu (Zakład Prawa Akademii Pomorskiej w Słupsku) stopień doktora habilitowanego w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie nauk prawnych,

24.06.2019
Szkolenie w Akademii Pomorskiej

17 czerwca br. odbyło się w naszej Uczelni szkolenie dotyczące przyszłej ewaluacji jednostek naukowych, które przeprowadzili pracownicy firmy Index Copernicus Sp. z o. o.: Prezes Zarządu, Kierownik Działu Badań i Rozwoju Leszek Stypułkowski oraz Kierownik Działu Wdrożeń Małgorzata Łada.

Kierunek PRAWO na Akademii Pomorskiej w Słupsku!

Akademia Pomorska w Słupsku decyzją ówczesnego Wiceministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Pana Piotra Müllera uzyskała zgodę na uruchomienie jednolitych studiów magisterskich na kierunku  PRAWO! 17 czerwca br. rozpoczęła się rekrutacja na studia w AP, w tym na kierunek PRAWO, który to podczas konferencji w słupskim Ratuszu został zaprezentowany przez JM  Rektora Akademii Pomorskiej dra hab. inż. Zbigniewa Osadows ...

17.06.2019