Konkurs na projekt młodego polskiego naukowca

W ramach podejmowanych działań ukierunkowanych na promocję osiągnięć polskiej nauki w Japonii, Ambasada RP w Tokio, we współpracy z Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego, planuje zorganizować w gmachu ambasady pokaz wystawy „Nauka to Wolność” prezentującej najważniejsze osiągnięcia polskich naukowców z ostatnich lat. Podczas uroczystego otwarcia wystawy, które odbędzie się w pierwszej połowie marca br., pla ...

19.01.2018
Spotkanie informacyjne dotyczące kursu teoretycznego „Legia Akademicka”

Szanowni Studenci!Dnia 24.01.2018 r. o godz. 13:30 w Auli 3 (Akademia Pomorska, sala 82 w budynku przy ul. Kozietulskiego 6-7) odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące kursu teoretycznego „Legia Akademicka”, na którym przedstawiony zostanie szczegółowy plan szkolenia zaplanowany w terminie 13-16.02.2018 r. oraz podział na grupy szkoleniowe.

18.01.2018
Spotkanie informacyjne dotyczące kursu teoretycznego „Legia Akademicka”

18.01.2018