KDN - Konstytucja Dla Nauki Jubileusz 50 lecia Akademii Pomorskiej w Słupsku Godło

Nowe publikacje prof. Romana Tomaszewskiego z naszej Uczelni

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi dwiema publikacjami autorstwa prof. Romana Tomaszewskiego, Kierownika Zakładu Historii Oświaty i Wychowania Instytutu Pedagogiki Akademii Pomorskiej w Słupsku. Książki poruszają tematykę polskich i ukraińskich dokonań edukacyjnych oraz badań regionalnych w zakresie historii wychowania na Pomorzu.

Projekt "Nasz Bałtyk"

Uprzejmie informujemy, że Pani mgr Magdalena Pawlik z Instytutu Fizyki Akademii Pomorskiej zakończyła projekt pt. "Nasz Bałtyk", który polegał na szerzeniu wiedzy ekologicznej dotyczącej Morza Bałtyckiego.

Zajęcia judo dla kobiet

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Akademii Pomorskiej w Słupsku zaprasza studentki (wszystkich lat i kierunków) na zajęcia judo z elementami samoobrony.

„Rumunia w polskiej polityce zagranicznej w okresie międzywojennym”

W ramach obchodów Jubileuszu 50-lecia naszej Uczelni Zarząd Oddziału Polskiego Towarzystwa Historycznego w Słupsku uprzejmie zaprasza na kolejne otwarte zebranie naukowe, które odbędzie się 28 lutego (czwartek), o godz. 16.00 w sali nr 59 Wydziału Filologiczno-Historycznego Akademii Pomorskiej w Słupsku, ul. K. Arciszewskiego 22 a.

Autorskie spotkanie z Karolem Wójcickim

2 marca  br. o godz. 9:00  w auli Akademii Pomorskiej w Słupsku (nr 414, III piętro) przy ul. Bohaterów Westerplatte 64 w ramach realizowanego projektu Przystanek-4 Planeta od Słońca! odbędzie się autorskie spotkanie z Panem Karolem Wójcickim