Przejdź do treści strony

Akademia Pomorska w Słupsku

Aktywna Akademia Godło Projekt współfinansowany przez Unię Europejską

52. Święto Akademii Pomorskiej w Słupsku

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk
Informacje

Informacje

 

W tym roku obchodzimy kolejną, pięćdziesiątą drugą rocznicę powstania Akademii Pomorskiej w Słupsku. Tradycyjnie z okazji jubileuszu organizujemy Święto Uczelni, które w tym roku zostanie wzbogacone o wydarzenie o zasięgu globalnym pn. “International Day”. 

Wydarzenie to ma na celu podkreślenie niezwykle istotnej roli współpracy międzynarodowej z naszymi partnerami z całego świata. Służy ono zarówno promocji umiędzynarodowienia, jak i ukazania bogactwa kulturowego czy działalności studenckiej. To także dobra okazja, aby poznać bliżej uniwersytety z innych krajów. 

Podczas transmisji na żywo w dniu 28 maja br. w godz. 10:00-14:00 czeka na Państwa szereg atrakcji. Uroczystości zainauguruje JM Rektor Akademii Pomorskiej w Słupsku, dr hab. inż. Zbigniew Osadowski, prof. AP. Kolejne części programu przewidują prezentacje uczelni z całego świata, konkursy z nagrodami, bitwę zespołów muzycznych czy wywiady z ciekawymi ludźmi. Przybliżymy Państwu również Akademię Pomorską w Słupsku, region i kulturę polską.

 

W tym dniu w godz. 11.00-13.00 odbędzie również dyżur specjalistów ds. rekrutacji oraz ekspertów ds. współpracy międzynarodowej. Zachęcamy do zadawania pytań na temat kierunków studiów, warunków przyjęcia, opłat za studia oraz możliwości wyjazdów w ramach wymian międzynarodowych w programach europejskich (Erasmus+, Norway Grants) czy też podwójnego dyplomu lub wymiany semestralnej. Dyżur będzie prowadzony w językach polskim, angielskim oraz rosyjskim za pośrednictwem platformy Zoom.

 

Znajdziesz nas tutaj