Aktywna Akademia Godło Projekt współfinansowany przez Unię Europejską

Ukraina

Akademickie Centrum Opieki/Центр академічної допомоги

Oprócz akcji skierowanych dla studentów, Akademia Pomorska udziela również wsparcia w zakresie opieki nad dziećmi/Окрім кампаній для студентів, Поморський університет також надає підтримку у сфері догляду за дітьми

Od dnia 14 marca w Instytucie Pedagogiki Akademii Pomorskiej w Słupsku rozpoczyna działalność Akademickie Centrum Opieki.

З 14 березня в Інституті педагогіки Поморського університету в Слупську починає працювати Центр академічної допомоги

Informujemy, że od najbliższego poniedziałku w sali 221 (I piętro) przy ulicy Bohaterów Westerplatte 64 w godzinach od 9.00 do 13.00 funkcjonować będzie Akademickie Centrum Opieki. Zapraszamy na zajęcia dzieci z Ukrainy w wieku od 5 do 7 lat. Opiekę będą  prowadziły studentki  II i III roku Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej (z Koła Naukowego EduSfera).

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 598405924.

Зверніть увагу, що з наступного понеділка в кімнаті 221 (1-й поверх) за адресою Bohaterów Westerplatte 64 з 9.00 до 13.00 працюватиме Центр академічної допомоги. Запрошуємо на заняття дітей від 5 до 7 років з України. Догляд проводитимуть студенти 2 та 3 курсів дошкільної та молодшої шкільної педагогіки («ЕдуСфера»).

тел. 598405924