Przejdź do treści strony

Akademia Pomorska w Słupsku

KDN - Konstytucja Dla Nauki
Wybory
2020
Godło

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk
Godziny konsultacji on-line wykładowców SWFiS w okresie pracy zdalnej w AP w Słupsku

Godziny konsultacji on-line wykładowców SWFiS w okresie pracy zdalnej w AP w Słupsku

Godziny konsultacji:

  

Dr Robert Bąk

Nazwa zajęć

Kierunek studiów

Termin przeprowadzenia zajęć

Wychowanie fizyczne K.

Pielęgniarstwo

Poniedziałek

16.00-19.00

Czwartek 16.00-17.30

Wychowanie fizyczne M.

Bezp. narod.

Wtorek

16.00-17.30

Wychowanie fizyczne K+M

TiR

Wtorek

17.30 – 19.00

Wychowanie fizyczne K.

Bezp. nar

Środa

16.00-17.30

Wychowanie fizyczne K+M

Rat. med.

Środa

17.30 – 19.00

Wychowanie fizyczne K.

Podw. dyplom - Fil. germ.

Czwartek

17.30 – 19.00

Wychowanie fizyczne Kob.

Fil. ang

Piątek

16.00-19.00

Grupa pływacka SOSiR

Wszystkie

Wtorek

8.00 – 9.30

 

Mgr Marek Pasławski

Wychowanie Fizyczne M

Informat + socjol + mat.

Poniedziałek

8.00-9.30

Wychowanie fizyczne M

Geo+ Prawo M

Poniedziałek

9.30 – 11.00

Wychowanie Fizyczne K

Geo+ Prawo K

Poniedziałek

11.00 – 12.30

Wychowanie Fizyczne M

Podw.dypl. - Ochr.środ

Wtorek

8.00-9.30

Wychowanie Fizyczne K+M

Ograniczenia zdrowotne

grupa wtorkowa

Wtorek

9.30 – 11.00

Wychowanie Fizyczne M

PODW DYPL: Fiz. tech.+pedagog+ Fil. germ+ Biol.

Wtorek

11.00 – 12.30

Podstawy rekreacji

TiR

Środa

8.00-9.30

Wychowanie Fizyczne K

Muz +ETI+ infor+Hist

Środa

9.30 – 11.00

Wychowanie Fizyczne M

Muz +ETI+ Adm+Biol + cyber

Czwartek

9.00 – 10.30

Wychowanie Fizyczne M

Bezp nar SPS BL

Piątek

8.00-11.00

Wychowanie Fizyczne M

Fil.ang M

Piątek 11.00-12.30

 


 

Mgr Małgorzata Bieńkowska

Nazwa zajęć

Kierunek studiów

Termin przeprowadzenia zajęć

Wychowanie Fizyczne K.

Inform

+ podw.dypl. fiz. tech

.+ podw.dypl. pedagog

Poniedziałek

8.00-9.30

Wychowanie fizyczne K i M

Fizjoterapia.

Pielęgniarstwo

Wtorek

8.00-11.00

Wychowanie Fizyczne

Pedagogika

Pedagogika JSM

Środa

11.10-14.10

Wychowanie Fizyczne

Dietetyka

Kosmet.

Czwartek

11.10-14.10

Wychowanie Fizyczne

Matematyka

Socjolog.

Piątek

8.00-11.00

Wychowanie Fizyczne

Podw.dypl. - Ochr.środ

Piątek

11.00-12.30

Metodyka wych. fizycznego

Pedagogika

Piątek 12.30-14.00

 

Mgr Marek Zawadzki

Wychowanie fizyczne Męż.

Zarządzanie

Poniedziałek

8.30 - 9.30

Wychowanie fizyczne Kob.

Zarządzanie

Poniedziałek

9.30 - 11.00

Wychowanie fizyczne gr I

Ograniczenia zdrowotne

grupa poniedziałkowa

Poniedziałek

16.00 – 17.30

Wychowanie fizyczne Kob.

Administracja

Wtorek

8.00 - 9.30

Wychowanie fizyczne Męż.

Informatyka

podw. dyplom

Wtorek 9.30 – 11.00

Wychowanie fizyczne Męż.

Logistyka

Wtorek 16.00 – 17.30

Wychowanie fizyczne Męż.

Historia + Fil. ang.+ Fil. ros. + Dietetyka

Środa

8.00 - 9.30

Wychowanie fizyczne Kob.

Logistyka

Środa

9.30 - 11.00

Wychowanie fizyczne gr. II

Ograniczenia zdrowotne

grupa środowa

Środa

16.00 - 17.30

Wychowanie fizyczne Kob.

Historia, + Fil. ger.

+ Fil. ros. + Cyber.

Czwartek

8.00 - 9.30

Wychowanie fizyczne Kob.

Podw. dyplom - Biologia

 

Czwartek

9.30 - 11.00

Pływanie – Trzy Fale

wszystkie

Czwartek

16.00 - 17.30

Metodyka wychowania fizycznego

Pedagogika EEzJa

 

Piątek

8.00 - 9.30

 

Znajdziesz nas tutaj