Przejdź do treści strony

Akademia Pomorska w Słupsku

KDN - Konstytucja Dla Nauki Aktywna Akademia
Radio Słupsk - słuchaj, komentuj, rozmawiaj
Godło

Struktura

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk

Kontakt

Zespół Zarządzający Projektem

Kierownik Projektu

dr hab. inż. Zbigniew Osadowski, prof. AP

zbigniew.osadowski@herbariumpomeranicum.pl

Asystent Kierownika Projektu ds. zarządzania

prof. dr hab. Piotr Jacek Niedzielski

piotr.jacek.niedzielski@herbariumpomeranicum.pl

Asystent Kierownika Projektu ds. finansowych

mgr Michał Zdanowski

michal.zdanowski@herbariumpomeranicum.pl

Asystent Kierownika Projektu ds. sprawozdawczości

mgr Emilia Simonowicz

emilia.simonowicz@herbariumpomeranicum.pl

Zespół Zarządzający Projektem na Akademii Pomorskiej w Słupsku

Koordynator Projektu 

dr hab. Zbigniew Sobisz, prof. AP

zbigniew.sobisz@herbariumpomeranicum.pl

 Asystent Koordynatora Projektu 

dr Zofia Lewandowska

zofia.lewandowska@herbariumpomeranicum.pl

Zespół ds. Digitalizacji na Akademii Pomorskiej w Słupsku

Koordynator ds. digitalizacji

dr Mariola Truchan 

mariola.truchan@herbariumpomeranicum.pl

Biuro Projektu

Akademia Pomorska w Słupsku

Ul. Arciszewskiego 22A (pokój 14)

76-200 Słupsk

Specjalista ds. informatycznych

mgr Ryszard Szaja

ryszard.szaja@herbariumpomeranicum.pl

 

Znajdziesz nas tutaj