Przejdź do treści strony

Akademia Pomorska w Słupsku

Aktywna Akademia Godło Projekt współfinansowany przez Unię Europejską

Struktura

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk

Kontakt

Biblioteka Uczelniana 

ul. Arciszewskiego 22c, 76-200 Słupsk

 https://www.apsl.edu.pl/struktura/biblioteka-uczelniana/aktualnosci-biblioteki-uczelnianej

FB: BibliotekaUczelnianaSlupsk

Dyrektor

dr Beata Taraszkiewicz, st. kustosz dypl. (pok. 38)

tel. 59 84 05 400

e-mail: beata.taraszkiewicz@biblioteka.apsl.edu.pl

 

Zastępca Dyrektora

mgr Anna Kubacka, kustosz (pok. 33)

tel. 59 84 05 451

e-mail: anna.kubacka@biblioteka.apsl.edu.pl

 

Sekretariat

mgr Urszula Kłos (pok. 38)

tel. 59 84 05 351

e-mail: sekretariat@biblioteka.apsl.edu.pl

 

Czytelnia

tel. 59 84 05 456

e-mail: czytelnia@biblioteka.apsl.edu.pl

 

Wypożyczalnia 

tel. 59 84 05 353

e-mail:  wypozyczalnia@biblioteka.apsl.edu.pl

 

Strefa Wolnego Dostępu

tel. 59 84 05 350

e-mail: teresa.kunikowska@biblioteka.apsl.edu.pl

 

Rejestracja Dorobku Naukowego Pracowników AP w Słupsku

mgr Sabina Czaja (pok. 7)

tel. 59 84 05 352

e-mail: sabina.czaja@biblioteka.apsl.edu.pl

 

Wypożyczalnia Międzybiblioteczna

mgr Elżbieta Karolewska (pok. 7)

tel. 59 84 05 352 e-mail:

e-mail: wyp.miedzybiblioteczna@biblioteka.apsl.edu.pl

 

Oddział Obsługi Użytkownika

Kierownik

mgr Jolanta Nowak (pok. 42)

tel. 59 84 05 354

e-mail: jolanta.nowak@biblioteka.apsl.edu.pl

 

Pracownicy:

Grażyna Krajewska-Hort 

tel. 59 84 05 353

e-mail: grazyna.krajewska-hort@biblioteka.apsl.edu.pl

 

mgr Paweł Kisiel

tel. 59 84 05 353

e-mail: pawel.kisiel@biblioteka.apsl.edu.pl

 

mgr Teresa Kunikowska

tel 59 8405 350

e-mail: teresa.kunikowska@biblioteka.apsl.edu.pl

 

lic. Paula Żandarmska

tel. 59 8405 456

e-mail: paula.zandarmska@biblioteka.apsl.edu.pl

 

Oddział Informacji Naukowej

Kierownik

mgr Bogumiła Zlot-Sobierajska (pok. 6) 

tel. 59 84 05 452

e-mail: bogumila.zlot-sobierajska@biblioteka.apsl.edu.pl

 

Pracownicy:

mgr Sabina Czaja (pok. 7) - Rejestracja Dorobku Naukowego Pracowników AP w Słupsku

tel. 59 84 05 352

e-mail: sabina.czaja@biblioteka.apsl.edu.pl

 

mgr Elżbieta Karolewska (pok.7) – Wypożyczalnia Międzybiblioteczna

tel.59 84 05 352

e-mail: wyp.miedzybiblioteczna@biblioteka.apsl.edu.pl

 

Oddział Gromadzenia i Opracowania Zbiorów

Kierownik

mgr Aneta Grabowska (pok. 23) 

tel. 59 84 05 355

e-mail: aneta.grabowska@biblioteka.apsl.edu.pl

 

Pracownicy:

mgr Elżbieta Kisiel (pok. 26)

tel. 59 84 05 419

e-mail: elzbieta.kisiel@biblioteka.apsl.edu.pl

 

mgr Sylwia Sikorska (pok.25)

tel. 59 84 05 455

e-mail: sylwia.sikorska@biblioteka.apsl.edu.pl

 

mgr Barbara Skomoroko (pok. 24)

tel. 59 84 05 453

e-mail: barbara.skomoroko@biblioteka.apsl.edu.pl

 

mgr Maria Sznigier (pok. 25)

tel. 59 84 05 455

e-mail: maria.sznigier@biblioteka.apsl.edu.pl

 

mgr Magdalena Walicka (pok. 26)

tel. 59 84 05 419

e-mail: magdalena.walicka@biblioteka.apsl.edu.pl

 

Informatyk

Mariusz Kus (pok. 30)

e-mail: mariusz.kus@biblioteka.apsl.edu.pl

 

Portiernia 

tel. 59 84 05 356

 

Jak dojechać? 

Znajdziesz nas tutaj