Aktywna Akademia Godło Projekt współfinansowany przez Unię Europejską

Struktura

Ebookpoint Biblio

Biblioteka Uczelniana informuje o możliwości zgłaszania propozycji zakupu książek elektronicznych na platformie Ebookpoint BIBLIO.

Jak to zrobić?

Zarejestruj się na platformie korzystając z poczty w domenie apsl.edu.pl

Wyszukaj interesującą Cię pozycję.

Zamów - jeśli chciałbyś wypożyczyć wybraną pozycję możesz powiadomićo tym Bibliotekę Uczelnianą, klikając w przycisk „Zamów w bibliotece”. Twoja prośba o zakup tej pozycji zostanie wysłana do administratora.

Wypożycz - kiedy pozycja będzie gotowa do wypożyczenia, otrzymasz powiadomienie mailem. Wypożyczone publikacje elektroniczne będą dostępne przez 7 lub 14 dni.

Ebookpoint BIBLIO to platforma gromadząca najnowszą literaturę i prasę z wielu obszarów min: specjalistyczną, naukową, beletrystyczną, podróżniczą (z obszarów IT, HR, Prawa, Ekonomii, Biznesu, Księgowości, Inżynierii) oraz przewodniki i poradniki.