Przejdź do treści strony

Akademia Pomorska w Słupsku

Aktywna Akademia Godło Projekt współfinansowany przez Unię Europejską

Struktura

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk

Dostęp testowy do bazy Central & Eastern European Academic Source

Informujemy, że uruchomiony został dostęp testowy do bazy Central & Eastern European Academic Source, który potrwa do 15 grudnia 2021 r.

Dostęp do bazy jest możliwy przez platformę EBSCOhost https://search.ebscohost.com/ oraz testowanej wyszukiwarki EDS oraz w  ramach sieci adresów IP instytucji lub zdalnie, z komputerów domowych i urządzeń mobilnych przy wykorzystaniu pobranych z Oddziału Informacji Naukowej danych do logowania.

Pomoc w korzystaniu z bazy to materiały video, prezentujące platformę EBSCOhost oraz wyszukiwanie na platformie:

 

Przewodnik | EBSCOhost - wyszukiwanie podstawowe


Przewodnik | EBSCOhost - wyszukiwanie zaawansowane

 

Jeśli szukasz artykułów dotyczących krajów Europy Środkowej i Wschodniej? A może potrzebujesz mieć dostęp do czasopism naukowych wydanych w jednym z krajów regionu? Zgłębiaj wiedzę o naszej części Europy dzięki rozszerzonym zasobom bazy Central & Eastern European Academic Source od EBSCO.
 

Jeśli prowadzisz badania nad tematami dotyczącymi krajów Europy Środkowej i Wschodniej, szukasz zasobów wydanych w krajach regionu lub potrzebujesz skorzystać z czasopism wydanych w językach, którymi posługują się mieszkańcy naszej części Europy, skorzystaj z bazy Central & Eastern European Academic Source od EBSCO.

Znajdziesz nas tutaj