Przejdź do treści strony

Akademia Pomorska w Słupsku

Aktywna Akademia Godło Projekt współfinansowany przez Unię Europejską

Pracownicy

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk
Spływ kajakowy Brdą (Żołna - Pakatulsko)

Spływ kajakowy Brdą (Żołna - Pakatulsko)

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Akademii Pomorskiej w Słupsku zaprasza na Spływ kajakowy Brdą (Żołna - Pakatulsko) - imprezę organizowaną w ramach projektu pn. „Społeczna odpowiedzialność - oddziaływanie regionalnych uczelni wyższych jako czynnika stymulującego międzypokoleniową aktywność społeczną AKTYWNA AKADEMIA 5+”.

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY nr 1

Osoby zainteresowane udziałem w spływie 14.05.2022 wyślą na adres halina.pilecka@apsl.edu.pl treść - Wyrażam swoją gotowość do udziału w spływie kajakowym w dniu 14.05.2022 – nazwisko i imię.

Taki akces dotyczy tylko jednej osoby. Można jednak zaznaczyć, iż dana osoba chce płynąć z ……….. (podać imię i nazwisko partnera), wtedy jednak partner też musi wysłać deklarację udziału. Czas na wysłanie tego zgłoszenia – do WTORKU (10.05) do 15.00. Taki akces nie jest jednoznaczny z zakwalifikowaniem na spływ.

2. W dalszej procedurze osoba ta, uzyska drogą mailową dokumenty, które po podpisaniu odeśle na adres halina.pilecka@apsl.edu.pl w formie scanu czy jpg,  do ŚRODY (11.05) do godz. 15.00.

3. Osoby zakwalifikowane na spływ (czyli te, które właściwie wypełniły dokumenty i w terminie je odesłały) zostaną powiadomione KOMUNIKATEM ORGANIZACYJNYM nr 2, że znajdują się na liście uczestników spływu.

Znajdziesz nas tutaj