Przejdź do treści strony

Akademia Pomorska w Słupsku

KDN - Konstytucja Dla Nauki Aktywna Akademia
Radio Słupsk - słuchaj, komentuj, rozmawiaj
Godło

Pracownicy

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk
REKRUTACJA W RAMACH PROGRAMU ERASMUS+ 2020/2021

REKRUTACJA W RAMACH PROGRAMU ERASMUS+ 2020/2021

Pracownicy Biura ds. Nauki Akademii Pomorskiej w Słupsku rozpoczynają rekrutację na  wyjazdy pracowników Akademii Pomorskiej w Słupsku w ramach Programu Erasmus+ na rok akademicki 2020/2021. 

Rekrutacja potrwa  do 10 listopada 2020r. Decyzje w sprawie rekrutacji zostaną wysłane do kandydatów mailowo. Stypendysta jest zobowiązany przeprowadzić min. 8 godzin zajęć na Uczelni partnerskiej. Wyjazd musiałby być zrealizowany w roku akademickim 2020/2021. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z Biurem d. Nauki (ul. Bohaterów Westerplatte 64, piętro III,  p. 426) gdzie uzyskają Państwo szczegółowe informacje. Zachęcamy do kontaktu mailowego: maria.rybakowska@apsl.edu.pl lub telefonicznego: (059) 840 59 45.

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną związaną z COVID-19 decyzję o finalnym wyjeździe będą podejmowane indywidualnie przez Władze Uczelni. Dołożymy wszelkich starań aby umożliwić Państwu odbycie wymiany w ramach programu Erasmus+. Mamy nadzieję że sytuacja w Europie i  na świecie ulegnie poprawie i mobilności będą mogły być realizowane.
Zapraszamy serdecznie do składania wniosków. Są dostępne na stronie internetowej: https://erasmus.apsl.edu.pl/pl/erasmus/dla-pracownikow/formularze.

Znajdziesz nas tutaj