Przejdź do treści strony

Akademia Pomorska w Słupsku

Aktywna Akademia Godło Projekt współfinansowany przez Unię Europejską

Oferta

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk

Doradca Klienta w banku

Miejsce pracy: Słupsk

Praca w Mbanku w CH Jantar w Słupsku

Obowiązki:

- aktywne pozyskiwanie oraz obsługa klientów indywidualnych i firmowych,

-zainteresowanych produktami i usługami bankowymi,

- udział w akcjach promocyjnych oraz budowanie relacji z klientem na rynku lokalnym - realizacja planów sprzedażowych,

- obsługa klientów zgodnie z najwyższymi standardami jakości obsług.

Nasze wymagania:

- komunikatywność i pozytywne nastawienie do działania,

- umiejętność budowania relacji w zespole i z klientami,

- samodzielność w realizacji zadań i chęć rozwoju - min. średnie wykształcenie oraz praktyczna znajomość MS Office.

Co oferujemy:

- 3 m-czny okres przygotowania i wdrożenia do zadań – nauczymy Cię wszystkiego czego będziesz potrzebować w świecie finansów,

- wsparcie w pozyskiwaniu klienta,

- mentoring menedżera i doświadczonych trenerów,

- w okresie wdrożenia zapewniamy 25 pln/h (średnia stawka przeliczeniowa wynikająca ze wszystkich komponentów i liczny godzin przepracowanych w mKiosku)

- współpraca w młodym i dynamicznym zespole,

- elastyczny czas realizacji zadań,

- realna możliwość rozwoju i awansu wewnątrz firmy - (55% naszych menadżerów zaczynało swoją karierę na stanowisku Opiekuna klienta,

- kartę multisport - prywatną opiekę medyczną.

Proszę przesyłać cv na adres:

malgorzata.janoszczyk-kotowska@mbank.mfinanse.pl

Miejscowość zatrudnienia

Słupsk

Znajdziesz nas tutaj