Fundacja "Praca dla Niewidomych" zaprasza studentów i doktorantów z niepełnosprawnością wzroku do ubiegania się o stypendium Fundacji "Praca dla Niewidomych" na rok adademicki 2017/2018 r. w wysokości 1000 zł brutto miesięcznie.

Dokumenty będą przyjmowane  do 30 września 2017 r.

W razie pytań prosimy o kontakt: fpdn@fpdn.org.pl  

 

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych ogłosił XIV edycję Konkursu na najlepszą pracę magisterską i doktorską „OTWARTE DRZWI”, których tematem badawczym jest zjawisko niepełnosprawności w wymiarze: zdrowotnym, zawodowym lub społecznym. Termin składania prac: do 7 sierpnia 2017 r.

Więcej szczegółów o konkursie:
http://www.pfron.org.pl/pl/komunikaty/4333,XIV-edycja-Ogolnopolskiego-Konkursu-OTWARTE-DRZWI.html

 

Zapraszamy studentów Akademii Pomorskiej na tegoroczny wyjazd rekreacyjno-integracyjny „Zawsze razem” do Garczyna (osada kaszubska na Pojezierzu Kaszubskim, położona w województwie pomorskim, w powiecie kościerskim), do Hotelu Garczyn koło Kościerzyny położonego nad jeziorem. Organizatorem wyjazdu są Biuro ds. Kształcenia i Studentów , Studium Wychowania Fizycznego i Sportu oraz Klub Uczelniany AZS. Koszt pobytu – 450 zł. od osoby – mile widziani tu wolontariusze. Nieodpłatnie dla studentów z orzeczeniem niepełnosprawności. Zapisy od 06 czerwca 2017 do 25 czerwca 2017r. marek.paslawski@apsl.edu.pl 

Serdecznie zapraszamy! Kolejny taki wyjazd planowany jest zimą 2017/2018 r.

Drodzy Studenci!

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji pt.: "Różnie sprawni w przestrzeni szkolnej i akademickiej", która odbędzie się 31 maja 2017r. Opowiedzcie nam o swoich doświadczeniach, problemach, pomysłach, propozycjach rozwiązań. Czekamy na Was!
Więcej informacji oraz kartę zgłoszenia na konferencję znajdziecie tutaj.