InformatykaMiło nam poinformować, że w Instytucie Fizyki ukończyła studia kolejna grupa inżynierów na kierunku Edukacja techniczno-Informatyczna, specjalność: Informatyka w zarządzaniu. Dyplomy inżynierów uzyska dwudziestu absolwentów. Serdecznie gratulujemy!

Absolwent tej specjalności posiada obszerną wiedzę z zakresu projektowania i obsługi systemów multimedialnych, a także dotyczącą problematyki marketingu i reklamy w środowisku produktów informatycznych. Nabył on już także zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną z zakresu problematyki informatycznych systemów zarządzania, marketingu i reklamy internetowej, systemów informatycznych stosowanych w przedsiębiorstwach i biznesie oraz multimediów. Jest to specjalność z zakresu zastosowań informatyki o charakterze interdyscyplinarnym, wymagająca łączenia praktycznych umiejętności informatyka ze znajomością procesów biznesowych, umiejętności rozwiązywania problemów, podejmowania decyzji i kierowania zespołami projektowymi.
W Instytucie Fizyki naszej Uczelni kształceni są również inżynierowie na kierunku Fizyka techniczna. Zapraszamy do nas na studia tegorocznych maturzystów!