Drogi Studencie, jeśli chciałbyś uczestniczyć w atrakcjach przygotowanych dla studentów (kręgle, wycieczki, park linowy etc.), podszlifować znajomość języka obcego, zawrzeć międzynarodowe znajomości, poznać kulturę innego kraju, zwiększyć swoje szanse na wyjazd zagraniczny (funkcja mentora jest dodatkowo punktowana przy rekrutacji w ramach programu Erasmus+), to Program Mentor+ jest właśnie dla Ciebie!

Biuro ds. Nauki poszukuje mentorów dla zagranicznych studentów, którzy w roku akademickim 2017/18 będą studiowali w naszej Uczelni w ramach programu Erasmus+. Program Mentor+ ma za zadanie ułatwić zagranicznym studentom aklimatyzację w Słupsku oraz w Uczelni. Do zadań mentora należeć będzie opieka nad studentem z zagranicy podczas jego pobytu w Słupsku, w tym pomoc w załatwieniu wszelkich formalności. Poszukujemy studentów ze wszystkich kierunków.

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz o dostarczenie go do Biura ds. Nauki ul. Boh. Westerplatte 64, gab. 426, III piętro lub przesłanie skanu na adres e-mail: programy.eu@apsl.edu.pl.

Więcej informacji pod numerem telefonu: (59) 84 05 945 oraz pod adresem e-mail: programy.eu@apsl.edu.pl

Serdecznie zapraszamy!

Formularz zgłoszeniowy do programu Mentor+