Zapraszamy studentów Akademii Pomorskiej na tegoroczny wyjazd rekreacyjno-integracyjny „Zawsze razem” do Garczyna (osada kaszubska na Pojezierzu Kaszubskim, położona w województwie pomorskim, w powiecie kościerskim), do Hotelu Garczyn koło Kościerzyny położonego nad jeziorem. Organizatorem wyjazdu są Biuro ds. Kształcenia i Studentów , Studium Wychowania Fizycznego i Sportu oraz Klub Uczelniany AZS. Koszt pobytu – 450 zł. od osoby – mile widziani tu wolontariusze. Nieodpłatnie dla studentów z orzeczeniem niepełnosprawności. Zapisy od 06 czerwca 2017 do 25 czerwca 2017r. marek.paslawski@apsl.edu.pl Serdecznie zapraszamy! Kolejny taki wyjazd planowany jest zimą 2017/2018 r.

23 września 2017 r. doktoranci Instytutu Historii i Politologii Akademii Pomorskiej w Słupsku zapraszają do udziału w III Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Doktorantów „Polska i sąsiedzi na przestrzeni wieków. Ludzie i przedmioty”.

Zapraszamy na tegoroczny Bałtycki Festiwal Nauki, współorganizowany przez Akademię Pomorską w Słupsku, w dniach 25-26.05.2017. Patronem honorowym jest Prezydent Miasta Słupska Robert Biedroń.

20 maja (sobota) br. już od godziny 18:00 słupski ratusz po raz trzeci otworzy swoje wrota. Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie, na którym będzie można spotkać studentów i wykładowców z Instytutu Fizyki i Instytutu Biologii i Ochrony Środowiska Akademii Pomorskiej w Słupsku. Pracownicy i studenci z naszej Uczelni zaproszą gości – małych i dużych – do magicznego świata fizyki, biologii oraz chemii.