Doktoranci

Szkoła Doktorska - Aktualności

VI edycja bezpłatnej konferencji „Innowacyjne pomysły młodych naukowców: Nauka –Startup –Przemysł"

Szanowni Państwo,  Zapraszamy do udziału w VI edycji bezpłatnej konferencji „Innowacyjne pomysły młodych naukowców: Nauka –Startup –Przemysł” która odbędzie się w dniach 11-13 maja 2020 r. w Krakowie na terenie Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie, Reymonta 15 "KRAKUS"Zapraszamy młodych pracowników nauki, doktorantów, przedstawicieli start-upów i studentów do prezentacji referatów dotyc ...

26.02.2020
Trwa nabór wniosków do "Short-term research grants" Instytutu Pileckiego

Instytut Pileckiego poszukuje zagranicznych naukowców reprezentujących nauki humanistyczne i społeczne (szczególnie nauki polityczne, stosunki międzynarodowe, historia najnowsza, socjologia, prawo międzynarodowe, filozofia polityczna), którzy są zainteresowani realizacją własnych projektów badawczych.

24.01.2020
Nabór w Programie LEKTORZY 2020/2021

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej ogłasza nabór w Programie LEKTORZY 2020/2021. Aplikować można już od 2 stycznia 2020 r.

24.01.2020